Golf Türkiye - Türkiye`nin En Büyük Volkswagen Golf Kulübü
Golf Türkiye - Facebook Golf Türkiye - Twitter Golf Türkiye - YouTube Golf Türkiye - E-Posta
Sayfa 1/2 12 SonSon
13 sonuçtan 1 ile 10 arası

Konu: 2001 golf 4 aracıma çift eksoz çıkışı yaptırmak istiyorum yardımlarınızı bekliyorum

1. #1 2001 golf 4 aracıma çift eksoz çıkışı yaptırmak istiyorum yardımlarınızı bekliyorum
    glf4 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Uyelik Tarihi
    29 Ağustos 2012

GT - Rank
    234

İsim
    Meriç Saylam
    Araç
    Golf MK 4 Fan Edition
    Motor
    GT 80 PS
    Plaka
    61 HB 212
    Bahset
    @glf4

Standart 2001 golf 4 aracıma çift eksoz çıkışı yaptırmak istiyorum yardımlarınızı bekliyorum

aracım 2001 golf comfortline.nette araştırıken remusun oval ağızlı bir eksozunu gördüm daha sonra aklıma orjinal eksozu iptal etmeden onun ağzına oval başlık takıp diğer tarafa orta eksozdan bağlantı alarak ikisinide aktif etmek istiyorum biri sağda olacak diğeri solda soldaki orjinal sağdakinede remusun ovval ağızlı eksozu ve tampon altı ek yaptırmak istiyorum tabi bunları yaparken maddi olarak aşırıya kaçmadan yapmak istiyorum.orta eksozdan çıkışı iki yapıp veya ortdaki tek çıkışa çatal atmak suretiyle ikiye ayırıp ikisinide aktif ettircem bu şekilde nasıl olur performans ve ses olarak birde bunun yakıta artı veya eksi ne gibi faydaları olur görüş düşünce ve tavsiyelerinizi bekliyorum ...

2. #2 2001 golf 4 aracıma çift eksoz çıkışı yaptırmak istiyorum yardımlarınızı bekliyorum
    ByS
    ByS çevrimdışı
    ByS - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Uyelik Tarihi
    21 Ağustos 2012

GT - Rank
    176

İsim
    Ahmet Kürekçi
    Şube
    Manisa
    Araç
    Golf MK 2 Comfortline
    Motor
    TSI 160 PS
    Plaka
    54 SK 1487
    Kan Grubu
    0 RH +
    Bahset
    @ByS

Standart 2001 golf 4 aracıma çift eksoz çıkışı yaptırmak istiyorum yardımlarınızı bekliyorum

Hiç bir etkisi olmaz performansa yada yakıta. Sesten gaza gelip daha devirli kullanırsanız yakıta etkisi olur sadece

3. #3 2001 golf 4 aracıma çift eksoz çıkışı yaptırmak istiyorum yardımlarınızı bekliyorum
    esmeralda - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Uyelik Tarihi
    24 Ağustos 2012

GT - Rank
    182

İsim
    Mehmet Saral
    Araç
    Golf MK 5 Highline
    Motor
    GTI 90 PS
    Plaka
    41 AR 323
    Bahset
    @esmeralda

orta eksozun içinide boşalttırmak istiyorum ama ses fazla olup rahatsız etmesinide istemiyorum

4. #4 2001 golf 4 aracıma çift eksoz çıkışı yaptırmak istiyorum yardımlarınızı bekliyorum
    memo45 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Uyelik Tarihi
    25 Ağustos 2012

GT - Rank
    204

İsim
    Abdullah Aktaş
    Araç
    Golf MK 1 Basicline
    Motor
    GL 72 PS
    Plaka
    45 AK 689
    Bahset
    @memo45

ses olarak nasıl olur beğenilecek bir ses yani tok ses alır mıyım?

5. #5 2001 golf 4 aracıma çift eksoz çıkışı yaptırmak istiyorum yardımlarınızı bekliyorum
    harungt - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Uyelik Tarihi
    29 Ağustos 2012

GT - Rank
    243

İsim
    Zeki Atilla
    Araç
    Golf MK 6 Trendline
    Motor
    TDI 110 PS
    Plaka
    06 GM 6155
    Bahset
    @harungt

maliyeti ne kadar olur bana sizin dediğiniz gibi sistm yapsam ?

6. #6 2001 golf 4 aracıma çift eksoz çıkışı yaptırmak istiyorum yardımlarınızı bekliyorum
    karacabey - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Uyelik Tarihi
    25 Ağustos 2012

GT - Rank
    93

İsim
    Hakkı Söylemez
    Araç
    Golf MK 6 Highline
    Motor
    GTD 105 PS Tript.
    Plaka
    52 DK 325
    Bahset
    @karacabey

elinize sağlık çok güzel olmuş siz o görünen yere yani arka tarafa sadece başlık mı taktınız yine oralarda susturucuda varmı

7. #7 2001 golf 4 aracıma çift eksoz çıkışı yaptırmak istiyorum yardımlarınızı bekliyorum
    RuviTapE - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Uyelik Tarihi
    26 Ağustos 2012

GT - Rank
    209

İsim
    Emin Terzi
    Araç
    Golf MK 4 Sportline
    Motor
    GT 102 PS
    Plaka
    27 AK 369
    Bahset
    @RuviTapE

tamam resmi şimdi gördüm cidden güzel olmuş

8. #8 2001 golf 4 aracıma çift eksoz çıkışı yaptırmak istiyorum yardımlarınızı bekliyorum
    taneraktaş - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Uyelik Tarihi
    29 Ağustos 2012

GT - Rank
    235

İsim
    Taner Aktaş
    Şube
    Samsun
    Araç
    Golf MK 5 Midline
    Motor
    GTI 102 PS Otmtk.
    Plaka
    55 HK 333
    Kan Grubu
    0 RH -
    Bahset
    @taneraktaş

2001 golflerdeki son susturucu kazanı baya büyüktür. Çıkartınca ya da orta susturucudan 2.nci bir hat çekince sesten içerde durmanız biraz zor olur. Daha önceden bir arkadaşım içi boş susturucu koymuştu çift çıkışlı anormal ses gleiyordu 2 gün dayanabildi. Dalgıç nicknameli arkadaşınki gibi birşey yaptırırsan daha iyi olur bence ama sesi azaltmak için daha büyük susturucular kullanmanı tavsiye ederim.

9. #9 2001 golf 4 aracıma çift eksoz çıkışı yaptırmak istiyorum yardımlarınızı bekliyorum
    Non_Fragile - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Uyelik Tarihi
    26 Ağustos 2012

GT - Rank
    217

İsim
    Mahmut Demir
    Şube
    Antalya
    Araç
    Golf MK 2 Comfortline
    Motor
    GT 70 PS
    Plaka
    68 AR 210
    Kan Grubu
    A RH +
    Bahset
    @Non_Fragile

Gökhan kardeş senin araca Murat abinin ekzoz gibi bişey yapman imkansız çünkü Golf 4 ün arkası çok farlklı. Ben çok uğraştım ama yapamadım. Çift çıkış yapmak istersen bu linkteki gibi bi sistem uygulaman lazım.

http://www.google.com.tr/imgres?imgu...26tbs%3Disch:1

Kendi aracıma bunu yapamayınca tek çıkışlı bi performans eksoz takayım dedim. Sesten duramadım, çevirmeye girdim aracı bağlayacaklardı, Bir ay durmadı söktüm. Ve orjinal eksozu taktıktan sonra hayatımın en büyük yanlışını bu eksozu takmakla yaptığımı anladım. Şu an rüzgar sesinden başka bi ses yok dünya varmış...

10. #10 2001 golf 4 aracıma çift eksoz çıkışı yaptırmak istiyorum yardımlarınızı bekliyorum
    Nih4t - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Uyelik Tarihi
    25 Ağustos 2012

GT - Rank
    203

İsim
    Nihat Hortumcu
    Araç
    Golf MK 3 Midline
    Motor
    GT 80 PS
    Plaka
    16 AK 615
    Bahset
    @Nih4t

ya benimkide merak belki bende fazla dayanamayacam ama bakıyorum böyle eksozlara performans eksoz takmış ses çok hoş çıkıyor benim arkadaşın subaruda var ses çok değil tatlı bir sesi var ama onunki belki motorla alakalıdır.eksoz buldum remusun oval ağızlı ama sende böyle diyorsan anca ağızlık takarım oda ne kadar ses verirse artık bu gönderdiğin resimdeki olayı orjinal kazanına yapsak nasıl olur seste aşırıya kaçmadan homurdanma olsun istiyorum ben orta susturucuyu baoşalttırsam son susturucuya gelen boruya t atarak diğer tarafa eksoz alsam ve onada performans eksoz taktırsam nasıl olur yinemi olmaz . o şekildede olmaz derseniz tek yol açık hava filtresi yada güzel bir müzik sistemi bakalım nasıl olacak

Sayfa 1/2 12 SonSon

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)

Bu Konudaki Etiketler