Golf Türkiye - Türkiye`nin En Büyük Volkswagen Golf Kulübü
Golf Türkiye - Facebook Golf Türkiye - Twitter Golf Türkiye - YouTube Golf Türkiye - E-Posta
Sayfa 1/2 12 SonSon
15 sonuçtan 1 ile 10 arası
Like Tree1Beğeniler

Konu: Donanım Ekletme Hk.

1. #1 Donanım Ekletme Hk.
    Cetany - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Uyelik Tarihi
    09 Nisan 2013

GT - Rank
    526

İsim
    Cem Tanyeri
    Şube
    İzmir
    Araç
    Golf MK 7 Comfortline
    Motor
    TSI 105 PS
    Plaka
    35
    Kan Grubu
    0 RH +
    Bahset
    @Cetany

Standart Donanım Ekletme Hk.

Arkadaşlar Merhaba, aşağıdaki konu ile ilgili acil bilgiye ihtiyacım var. Yardımcı olabilirseniz sevinirim.
    Ben 1.2 Comfortline için sipariş verdim aracıma bi-xenon far ekletmek istediğimi satış görevlisine söylediğimde aracınızın siparişi Almanya'ya ulaştı artık değiştiremiyoruz diyor. Benim henüz sipariş numaram bile belli değil sadece adıma kayıt varmış. Bu arada aracın siparişini 13 nisanda vermiştim ancak geçen hafta da donanım ekletmeme engel olundu. Dün aradığımda da hala sipariş numaramın ve tarihin belli olmadığını ancak değişiklik yapamayacağını belirtti. Araçta halojen farlı olarak içime hiç sinmemeye başladı.

Size soracağım satış elemanı beni başından mı def ediyor? Bastırır isem bu donanımı ekletebilir miyim?

Murat - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Uyelik Tarihi
    22 Mart 2013

GT - Rank
    1119

İsim
    Murat Bayraktar
    Şube
    Zonguldak
    Araç
    Golf MK 7 Comfortline
    Motor
    TSI 105 PS
    Plaka
    67 EL 006
    Kan Grubu
    0 RH +
    Bahset
    @Murat

Buna benzer bir sıkıntı bende yaşadım. Comfortline aracıma dijon jant ekletmek istedim sipariş verdikten 1 hafta kadar sonra. Bana öncelikle artık çok geç olduğunu, siparişin verildiğini söylediler. Yinede bir şanslarını denemelerini istedim. Ertesi gün bana geri döneceklerdi dönmediler ve ben aradım. Eger ekletemezler ise siparişi iptal etmek ve yeni bir sipariş vermek istediğimi söyledim. Biraz zor oldu ama satış temsilcisi arkadaş kendi söylemi ile zoru başardı ve ekletti bu isteğimi.
    Bence sizde iptal etmek zorunda kalacağınızdan bahsedin. Biraz bunaltın. Günde 2 kere arıyordum ben. Neticede az bir para değil. İçinize sinmeyecek bir şey olmasın. Bu arada bende xenon almadım. Olmazsa olmaz değildi benim için. Tabi sizin zevkinize göre olmalı. İnşallah olur isteğiniz..

Cetany - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Uyelik Tarihi
    09 Nisan 2013

GT - Rank
    526

İsim
    Cem Tanyeri
    Şube
    İzmir
    Araç
    Golf MK 7 Comfortline
    Motor
    TSI 105 PS
    Plaka
    35
    Kan Grubu
    0 RH +
    Bahset
    @Cetany

Az önce tekrar görüştüm kesinlikle böyle bir işlem yapamayacağını, aracın adıma kayıt olduğunu belirtti. Bana bahsedemediği sipariş aşamaları varmış. Vw Müşteri Hizmetlerini aradım Sipariş Numarasını sordular, henüz belirlenmediğini söyleyince herhangi bir işlem yapamayacaklarını bildirdiler.
    Ne kadar saçma bir sistem yani bayi ne derse o mu oluyor? Arayabileceğim bir yer yok mu?

enes5441 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Uyelik Tarihi
    12 Şubat 2013

GT - Rank
    916

İsim
    Enes Önce
    Şube
    Sakarya
    Araç
    Golf MK 7 Highline
    Motor
    TSI 105 PS
    Plaka
    54 DE 600
    Kan Grubu
    0 RH +
    Bahset
    @enes5441

O aşamaları ben size söyleyeyim sat temsilcisi hangi ops istediginizi sorar sisteme isler o bilgiler dogus otoya gider sip alinir arac ordered pozisyonuna girer yani herturlu ilave yapilabilir ancak sculded yani arac uretim planina alinmis ise degisiklik yapamazsiniz ama bu durumda sip numaraniz elinizde olur.. eger size sip numarasi veremiyorsa arac daha sip konumundadır ki Hertürlü ilave yapilir ancak sat temsilcisi bu duruma yanasmak istemiyor Demektir eklenemiyorsa iptal ettirip baska bayiden mayis kotasina yeni arac sip edicem deyin bi tur bulof yapin o zaman mutlaka ilave yapacaktir.. yada bana ozelden tel numaranizi verin sizi arayayim bu isi cozmede yardimci olayim onlarin dilinden iyi anlarim az cekmedim bende
    Konu enes5441 tarafından (26 Nisan 2013 Saat 09:59 ) değiştirilmiştir.

anilberke - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Uyelik Tarihi
    02 Mart 2013

İsim
    Anil Berke
    Şube
    İstanbul - Anadolu
    Araç
    Golf MK 7 Highline
    Motor
    TDI 105 PS
    Plaka
    07 AB 168
    Kan Grubu
    0 RH +
    Bahset
    @anilberke

İptal edip baska yerden siparis verin yapabiliyormus 5 dk da anlariz

UnHoly - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Uyelik Tarihi
    04 Nisan 2013

GT - Rank
    3330

İsim
    Burak U.
    Şube
    İstanbul - Anadolu
    Araç
    Golf MK 7 Comfortline
    Motor
    TSI 105 PS
    Plaka
    34 BRK 80
    Kan Grubu
    0 RH +
    Bahset
    @UnHoly

Aynı durum bende de olmuştu sparişten 1 hafta sonra eklettim hatta spariş nosu belliyken eklenmişti doğuş a mail atarak sistemden ekliyorlar sıkıntı yaşamadım spariş verdiğim bayinin sisteminde cuma günü gözüktüğü için %80 ihtimalle olur demişti arkadaş cuma günü kontrol ettik opsiyonlar sistemdeydi bence biraz bastırın sonuçta opsiyondan kazandıkları para araçtan kazandıklarından daha fazla
    1.2 TSI Comfortline Beyaz U-Led Bi-Xenon + Led Stop LED Plaka Aydınlatması + Konfor Paketi + Görüş Paketi + Katlanabilir Ayna. . .

pappap
    Misafir pappap - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Her yeni ekleme yaptığınızda siparişiniz tekrardan onaylandığı için eski tarihinizi göz önünde bulundurmayın hataya düşmeyin fabrikaya ilk kez geçmiş gibi olacak örnek 27 martta siparişimi değişmeseydim şimdi üretim tarihi alacaktım 2-3 kez onaylı listem çıktı ama rahatsızlık olduğu için o olsun böyle olsun 10 nisanda onaylanmış fiyatıyka sisteme geçti halen üretim tarihi bekliyorum bilginize şuanda ilk sipariş verecekler sabır cidden eylül öncesi belkide ekim fabrika çıldırmış durumda

Uyelik Tarihi
    04 Nisan 2013

GT - Rank
    3330

İsim
    Burak U.
    Şube
    İstanbul - Anadolu
    Araç
    Golf MK 7 Comfortline
    Motor
    TSI 105 PS
    Plaka
    34 BRK 80
    Kan Grubu
    0 RH +
    Bahset
    @UnHoly

Dün online a sordum üretim planlamasında değildi umarım haftaya üretim planlamasına dahil olur sizdede durum aynı mı?
    1.2 TSI Comfortline Beyaz U-Led Bi-Xenon + Led Stop LED Plaka Aydınlatması + Konfor Paketi + Görüş Paketi + Katlanabilir Ayna. . .

pappap
    Misafir pappap - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Alıntı UnHoly Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Dün online a sordum üretim planlamasında değildi umarım haftaya üretim planlamasına dahil olur sizdede durum aynı mı?
    Beklemedeyim herhalde haftaya tarih belli olur gibi yoksa kabak tadı verecek

Uyelik Tarihi
    04 Nisan 2013

GT - Rank
    3330

İsim
    Burak U.
    Şube
    İstanbul - Anadolu
    Araç
    Golf MK 7 Comfortline
    Motor
    TSI 105 PS
    Plaka
    34 BRK 80
    Kan Grubu
    0 RH +
    Bahset
    @UnHoly

Alıntı pappap Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Beklemedeyim herhalde haftaya tarih belli olur gibi yoksa kabak tadı verecek
    Aynen öyle valla karanlık tünelde yürüyoruz ışığı görelim artık

Sayfa 1/2 12 SonSon

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)

Bu Konudaki Etiketler