Golf Türkiye - Türkiye`nin En Büyük Volkswagen Golf Kulübü
Golf Türkiye - Facebook Golf Türkiye - Twitter Golf Türkiye - YouTube Golf Türkiye - E-Posta
Sayfa 1/2 12 SonSon
12 sonuçtan 1 ile 10 arası
Like Tree1Beğeniler

Konu: Renkli Ekranlı Premium Yol Bilgisayarı Hakkında

1. #1 Renkli Ekranlı Premium Yol Bilgisayarı Hakkında
    MeKA - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Uyelik Tarihi
    26 Mart 2013

GT - Rank
    3256

İsim
    Mustafa Kemal Avcı
    Şube
    Tokat
    Araç
    Golf MK 5 Comfortline
    Motor
    TSI 170 PS
    Plaka
    34 BY 9767
    Kan Grubu
    A RH +
    Bahset
    @MeKA

Standart Renkli Ekranlı Premium Yol Bilgisayarı Hakkında

Selamlar herkese.
    Premium Yol bilgisayarının normal yol bilgisayarından tek farkı görselliği mi? Sadece Renkleri ve Efektleri mi yoksa işlevsel olarak ekstra seçenekler ve kolaylıklar da sunuyor mu? Normal Yol bilgisayarında yapamadığımız fakat Premiumda yapabildiğimiz hangi işlevler var? Kullanan veya bu konuda bilgisi olan arkadaşlar bilgilerini paylaşırlarsa sevinirim.
    İyi forumlar.

alprnozdmr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Uyelik Tarihi
    25 Ocak 2013

GT - Rank
    2859

İsim
    Alperen Özdemir
    Şube
    Eskişehir
    Araç
    Golf MK 7 Highline
    Motor
    TSI 122 PS
    Plaka
    51 DR 244
    Kan Grubu
    B RH -
    Bahset
    @alprnozdmr

Alıntı MeKA Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Selamlar herkese.
    Premium Yol bilgisayarının normal yol bilgisayarından tek farkı görselliği mi? Sadece Renkleri ve Efektleri mi yoksa işlevsel olarak ekstra seçenekler ve kolaylıklar da sunuyor mu? Normal Yol bilgisayarında yapamadığımız fakat Premiumda yapabildiğimiz hangi işlevler var? Kullanan veya bu konuda bilgisi olan arkadaşlar bilgilerini paylaşırlarsa sevinirim.
    İyi forumlar.
    satış temsilcim görsellikten başka fark olmadığını söylemişti o yüzden katlanabilir yan ayna eklettim.
    1.4 tsi 122 hp manuel highline.. pasific blue + sunroof + katlanabilir yan ayna

srknslck - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Uyelik Tarihi
    17 Mart 2013

GT - Rank
    3175

İsim
    Serkan Selçuk
    Şube
    Hatay
    Araç
    Golf MK 7 Highline
    Motor
    TDI 105 PS DSG
    Plaka
    PACIFICBLUE
    Kan Grubu
    0 RH +
    Bahset
    @srknslck

Alıntı MeKA Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Selamlar herkese.
    İyi forumlar.
    8'' Discover Pro navigasyon sistemi varsa yönergeLeri gösteriyor soLa keskin dönüş, S şekLinde viraj gibi... ÜsteLik müzik, navigasyon ve bir kaç özeLLik arasında göğüsteki tuşLara uzanmaya gerek kaLmadan direksiyon üzerindeki tuşLar aracıLığı iLe açıp kapatabiLiyor...
    1.6 TDI 105 HP DSG HIGHLINE PASİFİK MAVİ + ELEKTRİKLİ KATLANIR YAN AYNALAR + GERİ GÖRÜŞ KAMERASI + KEYLESS GO + DİNAMİK FAR ASİSTANI + U LED'Lİ Bİ-XENON FAR + RENKLİ EKRAN YOL BİLGİSAYARI + ADAPTİF ŞASİ KONTROL + ADAPTİF HIZ SABİTLEYİCİ + ERGOACTIVE KOLTUK + ALARM + 8'' DISCOVER PRO

enes - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Uyelik Tarihi
    10 Nisan 2013

GT - Rank
    922

İsim
    Enes Yarkin
    Şube
    İstanbul - Avrupa
    Araç
    Golf MK 7 Comfortline
    Motor
    TDI 105 PS DSG
    Plaka
    34 ENE 17
    Kan Grubu
    A RH +
    Bahset
    @enes

Alıntı srknslck Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    8'' Discover Pro navigasyon sistemi varsa yönergeLeri gösteriyor soLa keskin dönüş, S şekLinde viraj gibi... ÜsteLik müzik, navigasyon ve bir kaç özeLLik arasında göğüsteki tuşLara uzanmaya gerek kaLmadan direksiyon üzerindeki tuşLar aracıLığı iLe açıp kapatabiLiyor...
    8'' Discover Pro navigasyon sistemi varsa degisiklik gosterebılıyor demıssınız. bu 8'' Discover Pro navigasyon sistemini dogustan istetebiliyor muyuz? veya almanyadaki fiyatı nedır ben kendımde getırebılırım gıttıgımde.

Uyelik Tarihi
    17 Mart 2013

GT - Rank
    3175

İsim
    Serkan Selçuk
    Şube
    Hatay
    Araç
    Golf MK 7 Highline
    Motor
    TDI 105 PS DSG
    Plaka
    PACIFICBLUE
    Kan Grubu
    0 RH +
    Bahset
    @srknslck

Alıntı enes Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    8'' Discover Pro navigasyon sistemi varsa degisiklik gosterebılıyor demıssınız. bu 8'' Discover Pro navigasyon sistemini dogustan istetebiliyor muyuz? veya almanyadaki fiyatı nedır ben kendımde getırebılırım gıttıgımde.
    Discover Pro yakLaşık 2 aydır opsiyon Listesinde yer aLıyor, fiyatını ordan yorumLarsak 4.550 TL vergisiz, vergiLer dahiL 7.516 TL yapıyor. ALmanya'da fiyat nedir biLmiyorum fakat sonradan getirtmeniz ve taktırmanız mümkün...
    1.6 TDI 105 HP DSG HIGHLINE PASİFİK MAVİ + ELEKTRİKLİ KATLANIR YAN AYNALAR + GERİ GÖRÜŞ KAMERASI + KEYLESS GO + DİNAMİK FAR ASİSTANI + U LED'Lİ Bİ-XENON FAR + RENKLİ EKRAN YOL BİLGİSAYARI + ADAPTİF ŞASİ KONTROL + ADAPTİF HIZ SABİTLEYİCİ + ERGOACTIVE KOLTUK + ALARM + 8'' DISCOVER PRO

Nero - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Uyelik Tarihi
    23 Ocak 2013

GT - Rank
    2848

İsim
    Ali Kemal
    Şube
    İstanbul - Avrupa
    Araç
    Golf MK 7 Highline
    Motor
    TDI 105 PS DSG
    Plaka
    TR
    Kan Grubu
    A RH +
    Bahset
    @Nero

Renkli Ekran (Premium) Yol Bilgisayarı
    MeKA bunu beğendi.

enes - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Uyelik Tarihi
    10 Nisan 2013

GT - Rank
    922

İsim
    Enes Yarkin
    Şube
    İstanbul - Avrupa
    Araç
    Golf MK 7 Comfortline
    Motor
    TDI 105 PS DSG
    Plaka
    34 ENE 17
    Kan Grubu
    A RH +
    Bahset
    @enes

Alıntı srknslck Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Discover Pro yakLaşık 2 aydır opsiyon Listesinde yer aLıyor, fiyatını ordan yorumLarsak 4.550 TL vergisiz, vergiLer dahiL 7.516 TL yapıyor. ALmanya'da fiyat nedir biLmiyorum fakat sonradan getirtmeniz ve taktırmanız mümkün...
    valla ben aracı ocakta aldım o zaman yoktu ama olsada almazmışım 7.500 tl cok fazlaymıs. almanya fıyatını urun kodundan ogrenebılırız heralde ama o kodu bulamadım.

pappap
    Misafir pappap - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

7.500 TL değil 4.900 TL üzerinde gelen 5.8 ekranın düşüp hesaplıyosunuz

Sonradan yapılması enderelektronik in dediğine göre 10-12 TL bilginize teyp olarak düşünmeyin + arabayı kontrol eden bi sistemde mevcut tek başına değil aynı şekilde 5.8 içinde geçerli al tak çalıştır eskide kaldı

Uyelik Tarihi
    17 Mart 2013

GT - Rank
    3175

İsim
    Serkan Selçuk
    Şube
    Hatay
    Araç
    Golf MK 7 Highline
    Motor
    TDI 105 PS DSG
    Plaka
    PACIFICBLUE
    Kan Grubu
    0 RH +
    Bahset
    @srknslck

Alıntı enes Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    valla ben aracı ocakta aldım o zaman yoktu ama olsada almazmışım 7.500 tl cok fazlaymıs. almanya fıyatını urun kodundan ogrenebılırız heralde ama o kodu bulamadım.
    Aracı aLırken aLsaydınız 7.500 TL oLmayacaktı, sizin medyanızın fiyatını düşüp üzerini aLacakLardı ki ben highLine'daki 5.8'' medyayı düştükten sonra tahminen 5.121 TL gibi bir fark ödeyeceğim sanırım opsiyon Listesinde yer aLan ürün kodu ''ZND'' umarım kesenize uyar ve taktırırsınız çünkü harbiden parasını hakkeden bir opsiyon

Uyelik Tarihi
    17 Mart 2013

GT - Rank
    3175

İsim
    Serkan Selçuk
    Şube
    Hatay
    Araç
    Golf MK 7 Highline
    Motor
    TDI 105 PS DSG
    Plaka
    PACIFICBLUE
    Kan Grubu
    0 RH +
    Bahset
    @srknslck

Alıntı pappap Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    7.500 TL değil 4.900 TL üzerinde gelen 5.8 ekranın düşüp hesaplıyosunuz

Sonradan yapılması enderelektronik in dediğine göre 10-12 TL bilginize teyp olarak düşünmeyin + arabayı kontrol eden bi sistemde mevcut tek başına değil aynı şekilde 5.8 içinde geçerli al tak çalıştır eskide kaldı
    Abi, arkadaş arabasını çoktan satın aLdığı için ben öyLe yazdım yoksa aynen senin dediğin gibi fiyatLar düşüLerek fark aLınıyor sadece ve aynen dediğin gibi araç özeLLikLerini komuta ettiği için takıLması o kadar koLay oLmayacaktır hatta normaLde işçiLik %5 ise Discover Pro için en az %10 aLınması gerekir o kadar meşakkatLi bir iş

Sayfa 1/2 12 SonSon

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)