Golf Türkiye - Türkiye`nin En Büyük Volkswagen Golf Kulübü
Golf Türkiye - Facebook Golf Türkiye - Twitter Golf Türkiye - YouTube Golf Türkiye - E-Posta
Sayfa 1/3 123 SonSon
23 sonuçtan 1 ile 10 arası
Like Tree8Beğeniler

Konu: Golf Test Sürüşü

1. #1 Golf Test Sürüşü
    phclummia - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Uyelik Tarihi
    15 Nisan 2013

GT - Rank
    1589

İsim
    Emrah Boz
    Şube
    İstanbul - Avrupa
    Araç
    Golf MK 7 Highline
    Motor
    TSI 122 PS DSG
    Plaka
    34 ZS 5732
    Kan Grubu
    A RH +
    Bahset
    @phclummia

Standart Golf Test Sürüşü

merhabalar,

böyle bir konu güzel olur diye düşündüm. hali hazırda birçok bekleyen gün sayan arkadaşımız var bu süreçte test sürüşüne gitmiş arkadaşlar görüşlerini nelere dikkat edilmesi gerektiklerini paylaşırsa hem heycanımız biraz yatışır.
    hemde gitmeye niyeti olan arkadaşlara bilgi olur diye düşünüyorum. umarım doğru düşünmüşümdür.

öncelikle kendi tecrübemi anlatayım. bu hafta sonu çok isteyerek test sürüşüne gittim gitmez olaydım. daha da heycanlandım açıkçası.

ilk defa dsg li bir araç kullandım ve ne oluyor diye kadrana bir bakayım dediğim de 7. vitesteydim. bozulur mu bozulmaz mı bilmem ancak çok keyifli.
    dizel öncelikli tercihimdi. çok agresif kullanan biri değilim ancak az da olsa bazen basarım diyordum. 140 beygiri bilmiyorum ama gazı köklediğimde 105 de koltuğa yapıştırmıyor değil.

araç sürüş keyfi olarak çok başarılı idi gidecek arkadaşlara iki kez düşünsünler derim heycan arttırabiliyor.

bunun dışında o kadar forumda dolmuşumki yol boyunca sorular sordum adama ama adam forum kadar yararlı olmadı açıkcası. en son bir sorum var bu fren enerjisi kazanımı ne işe yarıyor dedim.
    valla bilmiyorum bi işe yaramıyordur dedi. ondan sonra daha soru sormadım aracı sürmeye baktım(:

Uguro - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Uyelik Tarihi
    15 Mayıs 2013

GT - Rank
    539

İsim
    Uğur Özcan
    Şube
    Ankara
    Araç
    Golf MK 7 Comfortline
    Motor
    TSI 140 PS DSG
    Plaka
    06 U2810
    Kan Grubu
    AB RH +
    Bahset
    @Uguro

Standart Golf Test Sürüşü

140 lık olan koltuğa presliyor. İvmelenmede tdi dan daha iyi olduğu konusunda bizzat tespitim var. Benzin dizelden pahalı olmasa sanırım km de act 140 ps daha az yakacak tl bazında.

Şu anda mobilim.
    KÖTÜ VOLKSWAGEN YOKTUR. VOLKSWAGEN'İNE BAKAMAYAN KÖTÜ KULLANICISI VARDIR.
    2013 REFLEX GRİ 1.4 ACT TSI BMT DSG 140 PS GOLF COMFORTLINE

izmirli35 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Uyelik Tarihi
    14 Mayıs 2013

GT - Rank
    1597

İsim
    Emrah Erbay
    Şube
    İzmir
    Araç
    Golf MK 7 Highline
    Motor
    TDI 105 PS DSG
    Plaka
    35 KA 8916
    Kan Grubu
    A RH +
    Bahset
    @izmirli35

bende gecen hafta pazartesı cıktım golf 7 dızel dsg ıle comfortlıne modelı varmıs onu denedım araç cok guzel ozellıkle yol tutuşu cok iyi kısa bir sürüş oldu ama keyıflıydı sabırsızlandırıyor ınsanı
    "Fenerbahçe büyüklüğü ne şampiyonluk büyüklüğü, ne kupa büyüklüğüdür. Onun büyüklüğü başka bir büyüklüktür işte, adı konamaz"

mrk
    mrk çevrimdışı
    mrk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Uyelik Tarihi
    26 Nisan 2013

GT - Rank
    3485

İsim
    Raşit Kaya
    Şube
    İstanbul - Anadolu
    Araç
    Golf MK 7 Comfortline
    Motor
    TSI 105 PS DSG
    Plaka
    34 GU 4430
    Kan Grubu
    AB RH +
    Bahset
    @mrk

Ben 2 kere gittim aynen çok haklısın heyecanı artırıyor geçmiyor zaman bende sorular soruyodum adam sen forumlara mı takılıyorsun dedi bana ya her seferinde yine aşık oluyorum bidaha gitsem yine olucam içinin güzelliği kendinin güzelliği gidin gidin heyecan iyidir

goktas.r - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Uyelik Tarihi
    17 Nisan 2013

GT - Rank
    3394

İsim
    Ramazan Xxxx
    Şube
    İstanbul - Anadolu
    Araç
    Golf MK 7 Bluemotion
    Motor
    TDI 105 PS DSG
    Plaka
    34 AA 111
    Kan Grubu
    A RH +
    Bahset
    @goktas.r

mrb.ark ben test sürüsü yapmadım alırken daha öncesinde 5 kasa kullandım gittim direk aldım bence viraja sert girdiğinizde frene sonuna kadar basmayın dengeyi bozuyor bu 5 kasalardada da vardı ama birazdaha 7 hafif oldugundan daha fazla hissediyosunuz ama diger her konuda cok memnunum ileride sıkıntı yapmazsa

Gölge - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Uyelik Tarihi
    08 Nisan 2013

GT - Rank
    1

İsim
    Tuncay Bilgi
    Şube
    Konya
    Araç
    Golf MK 7 Highline
    Motor
    TSI 122 PS
    Plaka
    42 VV
    Kan Grubu
    A RH +
    Bahset
    @Gölge

Ben hemen hemen her hafta gidiyorum test sürüşüne.. Satış temsilcimle kanka olduk iyice, abi istediğin zaman gel diyor.. )
    Golf MK7 1.4 TSI BMT 122 PS Highline

phclummia - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Uyelik Tarihi
    15 Nisan 2013

GT - Rank
    1589

İsim
    Emrah Boz
    Şube
    İstanbul - Avrupa
    Araç
    Golf MK 7 Highline
    Motor
    TSI 122 PS DSG
    Plaka
    34 ZS 5732
    Kan Grubu
    A RH +
    Bahset
    @phclummia

Alıntı Uguro Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    140 lık olan koltuğa presliyor. İvmelenmede tdi dan daha iyi olduğu konusunda bizzat tespitim var. Benzin dizelden pahalı olmasa sanırım km de act 140 ps daha az yakacak tl bazında.

Şu anda mobilim.

Orasi oyle 105 nere 140 nere hani bana yeter cok hiz yapan seve biri deilim hani sollama olursa beni yari yolda birakmayacagini bilmek bile guzel ((:

Dedigin dogru artik dizel eskisi gibi avantajli degil saolsun sonucta vergi kutsaldir (:

Ama aileden gelen bisey sanirim dizel olunca icim rahat edecek gibi geliyor.

Test surusune gitmeyin ama diim yine (:

srknslck - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Uyelik Tarihi
    17 Mart 2013

GT - Rank
    3175

İsim
    Serkan Selçuk
    Şube
    Hatay
    Araç
    Golf MK 7 Highline
    Motor
    TDI 105 PS DSG
    Plaka
    PACIFICBLUE
    Kan Grubu
    0 RH +
    Bahset
    @srknslck

Alıntı Gölge Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Ben hemen hemen her hafta gidiyorum test sürüşüne.. Satış temsilcimle kanka olduk iyice, abi istediğin zaman gel diyor.. )
    VaLLahi başLığı görür görmez siz geLdiniz akLıma Tuncay Bey Siz yazmasanız ben yazacaktım ''göLge'' isimLi arkadaş her hafta gidiyor bence ona sormaLı bu zevki diye Bu arada yeri geLmişken sorayım nasıL her hafta gidiyorsunuz eğer bir taktiği varsa söyLeyin de ben de biraz oLsun nefsimi köreLteyim ben daha bir kere gittim test sürüşüne
    1.6 TDI 105 HP DSG HIGHLINE PASİFİK MAVİ + ELEKTRİKLİ KATLANIR YAN AYNALAR + GERİ GÖRÜŞ KAMERASI + KEYLESS GO + DİNAMİK FAR ASİSTANI + U LED'Lİ Bİ-XENON FAR + RENKLİ EKRAN YOL BİLGİSAYARI + ADAPTİF ŞASİ KONTROL + ADAPTİF HIZ SABİTLEYİCİ + ERGOACTIVE KOLTUK + ALARM + 8'' DISCOVER PRO

srknslck - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Uyelik Tarihi
    17 Mart 2013

GT - Rank
    3175

İsim
    Serkan Selçuk
    Şube
    Hatay
    Araç
    Golf MK 7 Highline
    Motor
    TDI 105 PS DSG
    Plaka
    PACIFICBLUE
    Kan Grubu
    0 RH +
    Bahset
    @srknslck

Alıntı phclummia Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    merhabalar,

böyle bir konu güzel olur diye düşündüm. hali hazırda birçok bekleyen gün sayan arkadaşımız var bu süreçte test sürüşüne gitmiş arkadaşlar görüşlerini nelere dikkat edilmesi gerektiklerini paylaşırsa hem heycanımız biraz yatışır.
    hemde gitmeye niyeti olan arkadaşlara bilgi olur diye düşünüyorum. umarım doğru düşünmüşümdür.

öncelikle kendi tecrübemi anlatayım. bu hafta sonu çok isteyerek test sürüşüne gittim gitmez olaydım. daha da heycanlandım açıkçası.

ilk defa dsg li bir araç kullandım ve ne oluyor diye kadrana bir bakayım dediğim de 7. vitesteydim. bozulur mu bozulmaz mı bilmem ancak çok keyifli.
    dizel öncelikli tercihimdi. çok agresif kullanan biri değilim ancak az da olsa bazen basarım diyordum. 140 beygiri bilmiyorum ama gazı köklediğimde 105 de koltuğa yapıştırmıyor değil.

araç sürüş keyfi olarak çok başarılı idi gidecek arkadaşlara iki kez düşünsünler derim heycan arttırabiliyor.

bunun dışında o kadar forumda dolmuşumki yol boyunca sorular sordum adama ama adam forum kadar yararlı olmadı açıkcası. en son bir sorum var bu fren enerjisi kazanımı ne işe yarıyor dedim.
    valla bilmiyorum bi işe yaramıyordur dedi. ondan sonra daha soru sormadım aracı sürmeye baktım(:
    Size aynen katıLıyorum Ben de iLk defa DSG şanzumanLı araç kuLLandım ve bir ara ekrana baktığımda vites 5'i gösteriyordu donup kaLdım orda!! İnanın zerre kadar hissetmedim vites geçişLerini Dik bir yokuşta gazı kökLediğimde ise gitmem dememesi iLe hayranLığım daha da arttı... Kimseyi biLmem de ben tofaş serisi iLe büyüdüğüm için bu araç her yönüyLe şuan tam bana göre hatta bana biLe fazLa
    phclummia bunu beğendi.
    1.6 TDI 105 HP DSG HIGHLINE PASİFİK MAVİ + ELEKTRİKLİ KATLANIR YAN AYNALAR + GERİ GÖRÜŞ KAMERASI + KEYLESS GO + DİNAMİK FAR ASİSTANI + U LED'Lİ Bİ-XENON FAR + RENKLİ EKRAN YOL BİLGİSAYARI + ADAPTİF ŞASİ KONTROL + ADAPTİF HIZ SABİTLEYİCİ + ERGOACTIVE KOLTUK + ALARM + 8'' DISCOVER PRO

sedd - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Uyelik Tarihi
    28 Kasım 2012

GT - Rank
    2477

İsim
    Sedat Turan
    Şube
    Eskişehir
    Araç
    Golf MK 7 Comfortline
    Motor
    TSI 105 PS
    Plaka
    26 VV 041
    Kan Grubu
    A RH +
    Bahset
    @sedd

Gölge bunu beğendi.
    Golf 7 1.2 tsi man.Comf. beyaz+bixenon+sürüş konfor paket+cam tavan
    Trafikte LÜTFEN saygı

Sayfa 1/3 123 SonSon

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)