Golf Türkiye - Türkiye`nin En Büyük Volkswagen Golf Kulübü
Golf Türkiye - Facebook Golf Türkiye - Twitter Golf Türkiye - YouTube Golf Türkiye - E-Posta
6 sonuçtan 1 ile 6 arası

Konu: 1.6 tdi DCC

1. #1 1.6 tdi DCC
    alperen_54 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Uyelik Tarihi
    09 Ocak 2013

GT - Rank
    2747

İsim
    Asım Sefa Şahin
    Şube
    Sakarya
    Araç
    Diğer Diğer
    Motor
    Diğer Diğer
    Plaka
    34
    Kan Grubu
    0 RH +
    Bahset
    @alperen_54

Standart 1.6 tdi DCC

Tdi ların bağımsız süspansiyonlu olmaması çok tartışıldı.İlk golf kullanıcıları bir fark olmadığını söylediler fakat şimdilerde konfor ve yol tutuşu olarak şikayet var.Bende 1.6 tdi almayı düşünen biri olarak acaba DCC (adaptive chasis control)opsiyonu bağımsız süspansiyon olmayışının eksiklerini kapatabilir mi?

automovil - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Uyelik Tarihi
    28 Nisan 2013

GT - Rank
    3503

İsim
    Aydin Doğru
    Şube
    İçel(Mersin)
    Araç
    Diğer Diğer
    Motor
    Diğer Diğer
    Plaka
    BOş
    Kan Grubu
    0 RH +
    Bahset
    @automovil

Hocam adaptif süspansiyon sistemi çok güzel birşey. Konfor modu ve spor modu çok etkiliyor. Golf7 yi bilmiyorum ama imkan varsa alın.

srknslck - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Uyelik Tarihi
    17 Mart 2013

GT - Rank
    3175

İsim
    Serkan Selçuk
    Şube
    Hatay
    Araç
    Golf MK 7 Highline
    Motor
    TDI 105 PS DSG
    Plaka
    PACIFICBLUE
    Kan Grubu
    0 RH +
    Bahset
    @srknslck

Üstad ekonomik durumunuz eL veriyorsa mutLaka ekLetin farkı hissedeceksiniz... Bu konuda her zaman söyLediğim gibi comfort modda araba yoLda yayLana yayLana gidiyor çok büyük bir kasis veya çukur oLmadıktan sonra içerde sarsıntı faLan oLmuyor, Sport modda da 140-150 arası sert sayıLacak virajLara korkmadan giriyorum maşaLLah en ufak bir kayma gibi bir sıkıntı dahi oLmuyor... Adaptif Şase KontroL'ü tek geçerim dizeLLer için özeLLikLe...
    1.6 TDI 105 HP DSG HIGHLINE PASİFİK MAVİ + ELEKTRİKLİ KATLANIR YAN AYNALAR + GERİ GÖRÜŞ KAMERASI + KEYLESS GO + DİNAMİK FAR ASİSTANI + U LED'Lİ Bİ-XENON FAR + RENKLİ EKRAN YOL BİLGİSAYARI + ADAPTİF ŞASİ KONTROL + ADAPTİF HIZ SABİTLEYİCİ + ERGOACTIVE KOLTUK + ALARM + 8'' DISCOVER PRO

Uyelik Tarihi
    09 Ocak 2013

GT - Rank
    2747

İsim
    Asım Sefa Şahin
    Şube
    Sakarya
    Araç
    Diğer Diğer
    Motor
    Diğer Diğer
    Plaka
    34
    Kan Grubu
    0 RH +
    Bahset
    @alperen_54

Cevabınız için teşekkür ederim herhalde forumda bu soruya nadir cevap verebilecek kişilerdensiniz maaşallah aracınız çok dolu.Birde opsiyon olarak fiyatı nek dar DCC nin?Bir sorum da adaptif hız sabitleyiciden memnunmusunuz sizce kullanışlı mı?

srknslck - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Uyelik Tarihi
    17 Mart 2013

GT - Rank
    3175

İsim
    Serkan Selçuk
    Şube
    Hatay
    Araç
    Golf MK 7 Highline
    Motor
    TDI 105 PS DSG
    Plaka
    PACIFICBLUE
    Kan Grubu
    0 RH +
    Bahset
    @srknslck

Rica ederim forum payLaşmak için DCC'nin fiyatı 1.340TL tabi buna vergiLeri ekLemek gerekiyor o zaman fiyat 1.340 x 1,652 = 2.213 TL yapıyor... İLk bakışta biraz pahaLı bir opsiyon gibi dursa da parasını hakkediyor eğer imkanınız var ise mutLaka ekLetin derim... ACC'ye geLince ben aşırı derecede memnunum benim için kuLLanışLı özeLLikLe de beraberinde geLen Front Assist'in çok faydaLı... Bir örnek vermek gerekirse, bugün ACC'yi etkinLeştirip otoyoLda iLerLerken, moLa yerine girmek için fren yapacaktım ki baktım önümdeki araç da moLa yerine girecek takıLdım arkasına gaza frene basmadan aracın sayesinde yavaşLadım, döndüm ve aracı park ettim sağoLsun ACC herşeyi ayarLıyor ayakLarınız yormuyor
    1.6 TDI 105 HP DSG HIGHLINE PASİFİK MAVİ + ELEKTRİKLİ KATLANIR YAN AYNALAR + GERİ GÖRÜŞ KAMERASI + KEYLESS GO + DİNAMİK FAR ASİSTANI + U LED'Lİ Bİ-XENON FAR + RENKLİ EKRAN YOL BİLGİSAYARI + ADAPTİF ŞASİ KONTROL + ADAPTİF HIZ SABİTLEYİCİ + ERGOACTIVE KOLTUK + ALARM + 8'' DISCOVER PRO

Uyelik Tarihi
    09 Ocak 2013

GT - Rank
    2747

İsim
    Asım Sefa Şahin
    Şube
    Sakarya
    Araç
    Diğer Diğer
    Motor
    Diğer Diğer
    Plaka
    34
    Kan Grubu
    0 RH +
    Bahset
    @alperen_54

ACC nin kullanışlı olmasında dsg de etkili olsa gerek aracınız gerçekten herkesin sahip olmak isteyeceği bir araç Allah kaza bela ve özellikle arıza vermesin inşallah.

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)

Bu Konudaki Etiketler