Golf Türkiye - Türkiye`nin En Büyük Volkswagen Golf Kulübü
Golf Türkiye - Facebook Golf Türkiye - Twitter Golf Türkiye - YouTube Golf Türkiye - E-Posta
10 sonuçtan 1 ile 10 arası
Like Tree9Beğeniler
  • 3 Post By enes5441
  • 2 Post By ecneftci
  • 3 Post By Kalki
  • 1 Post By enes5441

Konu: GOLF GTI Heveslendirir.1.2 tsi satılır :) (alıntı haberdir)

1. #1 GOLF GTI Heveslendirir.1.2 tsi satılır :) (alıntı haberdir)
    enes5441 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Uyelik Tarihi
    12 Şubat 2013

GT - Rank
    913

İsim
    Enes Önce
    Şube
    Sakarya
    Araç
    Golf MK 7 Highline
    Motor
    TSI 105 PS
    Plaka
    54 DE 600
    Kan Grubu
    0 RH +
    Bahset
    @enes5441

Standart GOLF GTI Heveslendirir.1.2 tsi satılır :) (alıntı haberdir)

GTI Heveslendirir 1.2 Satılır
    Otomobillerin güçlü ve hızlı versiyonları geniş bir kitleye hitap etmese de, marka bilinirliğine ve gücüne fayda sağlıyor.
    Volkswagen Golf'ün ismini verdiği GTI sınıfı, bir diğer ifadeyle "hothatch" otomobiller birçok otomobilseverin ağzını sulandırsa da bu kadar güçlü bir otomobilin pahalı olmasını, tehlikeli olabileceğini, çok yakıt tüketebileceğini ya da bir otomobilin o kadar hızlı gitmesinin gerekmediğini düşünen insanlar, yine de o güçlü otomobilin sağladığı etkiyle markaya bağlanırlar.
    Birçok BMW sürücüsü aracına "M" logosu taktırıp, markanın performans harikası motorlarına gönderme yapıyor. Aracı GTI olmamasına rağmen insanlar GTI logolarını, AMG, RS, R, M, VTi, S gibi performans modellerine özgü kısaltmaları ekonomik otomobillerine yapıştırarak, kullandıkları markaların güçlü karakterlerinden pay sahibi olmak istiyorlar.
    Bu yüzden Türkiye'ye sadece 3-5 adet ithal edilen "mantıksız!" ama aşk ile ortaya çıkan performans modelleri çok önemli bir amaca hizmet ediyor.
    Aynı mantıkla motorsporlarına milyonlarca dolar yatırım yapanlar geri dönüşlerini tüketicilerden almaya çalışıyorlar.
    Motorsporlarına yapılan yatırımlar sadece teknolojinin gelişmesine yaramıyor. Parkurlarda zemini kazıyarak ilerleyen kendi markasını gören tüketici, satın aldığı otomobiliyle daha fazla gurur duyar.
    Ralli parkurlarında usta bir pilot tarafından metrelerce uzağa zıplatılan küçük sınıf temsilcisini izleyen tüketici yarış izledikten sonra direksiyonu başına geçtiği otomobilinden başka bir haz duymaya başlar. Hatta kendi standart otomobilini "yarış otomobiline" daha çok benzetmek için gidip aksesuarlar, spor donanım paketleri satın alıyor.
    Bu sebeple performans odaklı otomobillerin üretilip geliştirilmesi, Türkiye'ye bu otomobillerin ithal edilmesini "boş iş" olarak değil, bir prestij olarak düşünmek gerekli.
    Bu cesareti gösteren genellikle Audi, BMW ve Mercedes-Benz gibi premium markalar olurken diğer üreticilerin de sportif modellerinin ithalatını arttırması sevindirici.
    Olgun9636, sedd and [gorki] like this.
    VW GOLF 7 1.2 TSİ 105 ps manuel beyaz renk ++ U LED XENON + LED STOP + CAM TAVAN + ERGO ACTIVE SPOR KOLTUK + IŞIK GÖRÜŞ PAKET + SÜRÜŞ KONFOR PAKET + 17 " GOLF 7 GTI JANT + GERİ GÖRÜŞ KAMERASI + RENKLİ EKRAN YOL BİLGİSAYARI + COMPOSITION MEDIA 5.8 INC EKRAN+YER TASARRUFLU STEPNE ..

Uyelik Tarihi
    12 Şubat 2013

GT - Rank
    913

İsim
    Enes Önce
    Şube
    Sakarya
    Araç
    Golf MK 7 Highline
    Motor
    TSI 105 PS
    Plaka
    54 DE 600
    Kan Grubu
    0 RH +
    Bahset
    @enes5441

Ben bu yazıda biraz kendimi gördüm sanki aslinda ilk gti yazili kaliper kapagi taktim sonra gti jant ufak detaylar ancak biliyorum bir gti degil ama özünde bir golf apachi tarzı şeyleri sevmiyorum ancak golf ün orjinalinde olup zamanla arabaya yapacagim ilave aksesuarlarin hayali bile beni mutlu ediyor..
    VW GOLF 7 1.2 TSİ 105 ps manuel beyaz renk ++ U LED XENON + LED STOP + CAM TAVAN + ERGO ACTIVE SPOR KOLTUK + IŞIK GÖRÜŞ PAKET + SÜRÜŞ KONFOR PAKET + 17 " GOLF 7 GTI JANT + GERİ GÖRÜŞ KAMERASI + RENKLİ EKRAN YOL BİLGİSAYARI + COMPOSITION MEDIA 5.8 INC EKRAN+YER TASARRUFLU STEPNE ..

marseille - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Uyelik Tarihi
    19 Şubat 2013

GT - Rank
    2985

İsim
    Can Emre Akay
    Şube
    Çanakkale
    Araç
    Golf MK 7 Highline
    Motor
    TSI 122 PS
    Plaka
    17 UR 915
    Kan Grubu
    B RH +
    Bahset
    @marseille

Ne olursa olsun aksesuarlar orjinal olsun..

EmirGiresunlu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Uyelik Tarihi
    24 Ocak 2013

GT - Rank
    1573

İsim
    Emir Giresunlu
    Şube
    İstanbul - Avrupa
    Araç
    Golf MK 7 Highline
    Motor
    TSI 140 PS DSG
    Plaka
    BT 9650
    Kan Grubu
    0 RH +
    Bahset
    @EmirGiresunlu

Alıntı enes5441 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Ben bu yazıda biraz kendimi gördüm sanki aslinda ilk gti yazili kaliper kapagi taktim sonra gti jant ufak detaylar ancak biliyorum bir gti degil ama özünde bir golf apachi tarzı şeyleri sevmiyorum ancak golf ün orjinalinde olup zamanla arabaya yapacagim ilave aksesuarlarin hayali bile beni mutlu ediyor..
    Tam olarak sevmediğiniz şeyi yapmışsınız bence o kaliper hiç olmamış gti yazısı biraz daha orijinale benzese keşke

ecneftci - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Uyelik Tarihi
    30 Haziran 2013

GT - Rank
    3805

İsim
    Emrah Neftci
    Şube
    İstanbul - Anadolu
    Araç
    Golf MK 7 Highline
    Motor
    TDI 105 PS DSG
    Plaka
    16 JVR 43
    Kan Grubu
    0 RH +
    Bahset
    @ecneftci

Otomobilde apaçi tanımı en çok seat leona yakışıyor gerçi yenisi daha bir aile arabası olmuş. Golf ün bir seat havasıyla orijinal olmayan uygulamalarla modifiye edilmesine karşıyım
    Kalki ve Hasan Yüvrük bunu beğendi.

Kalki - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Uyelik Tarihi
    28 Mart 2013

GT - Rank
    3254

İsim
    Hakan Kalkan
    Şube
    İstanbul - Anadolu
    Araç
    Golf MK 7 Comfortline
    Motor
    TSI 105 PS DSG
    Plaka
    34 ZN 504
    Kan Grubu
    A RH +
    Bahset
    @Kalki

Alıntı ecneftci Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Otomobilde apaçi tanımı en çok seat leona yakışıyor gerçi yenisi daha bir aile arabası olmuş. Golf ün bir seat havasıyla orijinal olmayan uygulamalarla modifiye edilmesine karşıyım
    Aksesuar fabrikadan çıkmalı. Olmadı serviste orjinali. Ordan burdan ilaveleri bende sevmiyorum.
    BRKNTT, enes5441 and Ozan 1903 like this.
    GOLF MK7 1.2 TSI Comfortline DSG Refleks Gümüş+ Cam Tavan + Sürüş Konfor + Geri vites Kamera + Işık Görüş + Comp. Media

Uyelik Tarihi
    12 Şubat 2013

GT - Rank
    913

İsim
    Enes Önce
    Şube
    Sakarya
    Araç
    Golf MK 7 Highline
    Motor
    TSI 105 PS
    Plaka
    54 DE 600
    Kan Grubu
    0 RH +
    Bahset
    @enes5441

Alıntı emirgiresunlu Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Tam olarak sevmediğiniz şeyi yapmışsınız bence o kaliper hiç olmamış gti yazısı biraz daha orijinale benzese keşke
    Orjinal gti kaliperdede gti yazisi var yazi karakteri uymamis derseniz evet yeni gti harfleri sip ettimkaliper orjinal değil ama gerçekten kaliteli,şu an için orjinal gti kaliperleride yok maalesef

anilberke - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Uyelik Tarihi
    02 Mart 2013

İsim
    Anil Berke
    Şube
    İstanbul - Anadolu
    Araç
    Golf MK 7 Highline
    Motor
    TDI 105 PS
    Plaka
    07 AB 168
    Kan Grubu
    0 RH +
    Bahset
    @anilberke

beni de kapsıyor yazı

anilberke - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Uyelik Tarihi
    02 Mart 2013

İsim
    Anil Berke
    Şube
    İstanbul - Anadolu
    Araç
    Golf MK 7 Highline
    Motor
    TDI 105 PS
    Plaka
    07 AB 168
    Kan Grubu
    0 RH +
    Bahset
    @anilberke

Alıntı enes5441 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Orjinal gti kaliperdede gti yazisi var yazi karakteri uymamis derseniz evet yeni gti harfleri sip ettimkaliper orjinal değil ama gerçekten kaliteli,şu an için orjinal gti kaliperleride yok maalesef

http://www.kunzmann.de/shop/en/exter...brake-body.htm

Uyelik Tarihi
    12 Şubat 2013

GT - Rank
    913

İsim
    Enes Önce
    Şube
    Sakarya
    Araç
    Golf MK 7 Highline
    Motor
    TSI 105 PS
    Plaka
    54 DE 600
    Kan Grubu
    0 RH +
    Bahset
    @enes5441

Anılberke süpersin kunzmann tr gönderi yapmıyor diye pek bakmiyordum bu parca numarasi ile bugün servise bi sorayim bakayim ne diyecekler
    anilberke bunu beğendi.

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)