Golf Türkiye - Türkiye`nin En Büyük Volkswagen Golf Kulübü
Golf Türkiye - Facebook Golf Türkiye - Twitter Golf Türkiye - YouTube Golf Türkiye - E-Posta
Sayfa 1/4 123 ... SonSon
37 sonuçtan 1 ile 10 arası
Like Tree19Beğeniler

Konu: SİPARİŞ GEÇİKMESİ VE ASİL OTO'nun YAPTIĞI İHMAL !!!

1. #1 golf 7
    FURKANEKE26 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Uyelik Tarihi
    29 Ağustos 2013

GT - Rank
    3504

İsim
    Furkan Eke
    Şube
    Eskişehir
    Araç
    Golf MK 7 Comfortline
    Motor
    TSI 122 PS
    Plaka
    26 E3311
    Kan Grubu
    B RH +
    Bahset
    @FURKANEKE26

Standart golf 7

vw golf 7 tornado kırmızısı
    Konu FURKANEKE26 tarafından (07 Haziran 2015 Saat 23:07 ) değiştirilmiştir.

ihsancanbakis - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Uyelik Tarihi
    06 Kasım 2013

GT - Rank
    3655

İsim
    Ihsancan Bakış
    Şube
    Adana
    Araç
    Golf MK 6 Midline
    Motor
    TDI 105 PS
    Plaka
    01 KB 286
    Kan Grubu
    A RH -
    Bahset
    @ihsancanbakis

Alıntı FURKANEKE26 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Golf 7 siparişimizi 24 ağustosta Eskişehir Asil Oto dan verdik(1.4tsı comfortline).Aracımızı kasımda getirebileceklerini söylediler. Fakat paramız elimize ocak-şubat ayları arasında geçeceği için siparişi bekletmelerini aracımızı Ocak - Şubat ayları arası getirmelerini istedik.
    Ve özellikle 2013 model istediğimizi 2014 zamlarından etkilenmek istemediğimizi söyledik.Satış temsilcimiz ise hiç sorun değil 2014 şubata kalsa bile 2013 model getirebileceklerini 2013 fiyatının geçerli olacağını söyledi
    Ama babam özellikle uyardı Şubatta 2013 modeli getirmeniz sorun olursa daha erken emekliye ayrılıp Aralıktada parayı verebileceğini söyledi .Babamın uyarısına rağmen sorun değil erken emekliye ayrılmanıza gerek yok kendinizi istediğiniz gibi ayarlayın ocakta olsa şubatta olsa 2013 getirebileceklerini söylediler.
    Bu gün aradığımda ise artık 2013 model siparişinin kapandığını artık 2014 model getirebileceklerini Ve fiyat konusunda da 2014 fiyatının geçerli olacağını indirim yapamayacaklarını söylediler!!!
    1- Özellikle uyarmamıza rağmen siparişi geçmeyı unutup ihmal edip 2014 modele kaldı demeleri !!!
    2- Fiyat konusunda hiç indirim yapmayıp internet üzerindeki fiyatın geçerli olacağını söylemeleri !!!
    3- Bizi uyarsalardı artık 2014 modele geçilicek siparişi vermek zorundayız diye babamda ona göre erken ayrılırdı emekliye ve erken getirirlerdi aracı !!

Bu durumda gelecek zamları bilmiyoruz ve hiç indirim yapamayız diyorlar. Bizimde hatamız olabilir ama Bu durumda bize haksızlık yapıldığını düşünüyorum. Yorumlarınızı bekliyorum Sizce Ne yapmalıyız ????
    Kardesim biraz acemi bir stye gelmissin ben sana olayi anlatim oyle birsey imkansiz golfte kura gore fiyat isledigi icin sen o tarihte neyse ondan alirsin yani yapabilecek birsey yok
    FURKANEKE26 bunu beğendi.

ErhanEmre - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Uyelik Tarihi
    15 Ağustos 2013

GT - Rank
    1302

İsim
    Emre Diga
    Şube
    İstanbul - Avrupa
    Araç
    Golf MK 7 Highline
    Motor
    TSI 122 PS
    Plaka
    34 KA 7580
    Kan Grubu
    B RH +
    Bahset
    @ErhanEmre

Golf 7 siparişimizi 24 ağustosta Eskişehir Asil Oto dan verdik(1.4tsı comfortline).Aracımızı kasımda getirebileceklerini söylediler. Fakat paramız elimize ocak-şubat ayları arasında geçeceği için siparişi bekletmelerini aracımızı Ocak - Şubat ayları arası getirmelerini istedik.
    Ve özellikle 2013 model istediğimizi 2014 zamlarından etkilenmek istemediğimizi söyledik.Satış temsilcimiz ise hiç sorun değil 2014 şubata kalsa bile 2013 model getirebileceklerini 2013 fiyatının geçerli olacağını söyledi
    Ama babam özellikle uyardı Şubatta 2013 modeli getirmeniz sorun olursa daha erken emekliye ayrılıp Aralıktada parayı verebileceğini söyledi .Babamın uyarısına rağmen sorun değil erken emekliye ayrılmanıza gerek yok kendinizi istediğiniz gibi ayarlayın ocakta olsa şubatta olsa 2013 getirebileceklerini söylediler.
    Bu gün aradığımda ise artık 2013 model siparişinin kapandığını artık 2014 model getirebileceklerini Ve fiyat konusunda da 2014 fiyatının geçerli olacağını indirim yapamayacaklarını söylediler!!!
    1- Özellikle uyarmamıza rağmen siparişi geçmeyı unutup ihmal edip 2014 modele kaldı demeleri !!!
    2- Fiyat konusunda hiç indirim yapmayıp internet üzerindeki fiyatın geçerli olacağını söylemeleri !!!
    3- Bizi uyarsalardı artık 2014 modele geçilicek siparişi vermek zorundayız diye babamda ona göre erken ayrılırdı emekliye ve erken getirirlerdi aracı !!

Bu durumda gelecek zamları bilmiyoruz ve hiç indirim yapamayız diyorlar. Bizimde hatamız olabilir ama Bu durumda bize haksızlık yapıldığını düşünüyorum. Yorumlarınızı bekliyorum Sizce Ne yapmalıyız ????
    Bence guzel bi indirim isteyin. Bayinin iyice ustune gidin. ST demiyorum ama bayi muduuru varsa fırcalayın dogus a sikayet edin. Bir yandanda baska bir bayiden arac siparişi verin. Gelecegi zamana da emekliliginizi o gun iptal edersiniz.

Gercekten cok ayıp etmişler size. Ozellikle o ST nin adını sanını alır dunyaya rezil ederdim ben olsam.
    Gölge ve FURKANEKE26 bunu beğendi.
    Golf MK 7 1.4 TSI 122 PS Manuel BlueMotion Technology Highline + Keyless entry + Alarm + BiXenon ULED + Pasifik Mavi + Elektrikli kapanabilir yan aynalar. Geldiiiii...

Uyelik Tarihi
    29 Ağustos 2013

GT - Rank
    3504

İsim
    Furkan Eke
    Şube
    Eskişehir
    Araç
    Golf MK 7 Comfortline
    Motor
    TSI 122 PS
    Plaka
    26 E3311
    Kan Grubu
    B RH +
    Bahset
    @FURKANEKE26

Kesinlikle indirim yapamayız diyor satiş temsilcisi ! Çok yoğunluk varmış araç zaten cok zor geliyormuş indirim imkansızmış.Bu sitede kaç kişinin indirimli aldığını biliyorum !

anilberke - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Uyelik Tarihi
    02 Mart 2013

İsim
    Anil Berke
    Şube
    İstanbul - Anadolu
    Araç
    Golf MK 7 Highline
    Motor
    TDI 105 PS
    Plaka
    07 AB 168
    Kan Grubu
    0 RH +
    Bahset
    @anilberke

Araştırmadan bir tek yerdeki bir tek kişinin sözüne güvendiğiniz için güveninizin suçlusu olmuşsunuz. Ne yazıkki satış temsilcileri çok bilgisiz. Ama sizde 2014 şubatta 2013 modeli size bekleteceklerini inanarak hata etmişsiniz.

Elde edebileceğiniz pek birşey yok. Ama satış temsilcisine verebileceğiniz birkaç ders var. Doğuş oto nun web sitesine girip olayı anlatın şikayet kaydı açın. Pek birşey elde edemezsiniz ama satış temsilcisi birdaha böyle birşeyi başkasına yapmaz.

Birşey elde edemeyecek olmanızı söyleme sebebim o bayii size bu konuda yardımcı olmayacak gibi gözüküyor. Başka yerlerden bakmaya çalışın aracınızı.

Son olarakta bir sinirle açtığınızı bildiğim için sorun değil ama sipariş ve teslimat süreçleri için kullandığımız başlıklar var konu biraz durulunca onunla birleştireceğim.
    sedd, SHERIFF and FURKANEKE26 like this.

Uyelik Tarihi
    29 Ağustos 2013

GT - Rank
    3504

İsim
    Furkan Eke
    Şube
    Eskişehir
    Araç
    Golf MK 7 Comfortline
    Motor
    TSI 122 PS
    Plaka
    26 E3311
    Kan Grubu
    B RH +
    Bahset
    @FURKANEKE26

Kaporamızı verdik ama başka yerlerden sipariş versek buraya verdiğimiz kaparo yanar ? . Kesinlikle haklısınız pek yardımcı olmak istemiyorlar.Konuyu açmamın sebebi satış temsilcisinin bilgisizliği. Başka markalarda onlar satmaya çalışıyor indirim yapıyor yardımcı olmaya çalışıyor ama vw tam tersi bütün olumsuzluklara rağmen VW almak istiyoruz ve tercihimizi değiştirmiyoruz. Başka arkadaşların da mağdur olmaması için başıma gelen olayı anlatmak istedim

kudret1 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Uyelik Tarihi
    26 Şubat 2013

GT - Rank
    2540

İsim
    Samet Yüksekkya
    Şube
    Bolu
    Araç
    Golf MK 7 Comfortline
    Motor
    TSI 105 PS
    Plaka
    21 H1234
    Kan Grubu
    AB RH +
    Bahset
    @kudret1

kardeş boşver yaa git başka bayiye böyle adamlarla iş mi yapılır. şu an bile boşta araç bulabilirsin çevre illerdeki bayileri ara soruştur. bu adamlardan topluiğne bile alınmaz
    golf mk7 comfortline beyaz manuel vites

anilberke - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Uyelik Tarihi
    02 Mart 2013

İsim
    Anil Berke
    Şube
    İstanbul - Anadolu
    Araç
    Golf MK 7 Highline
    Motor
    TDI 105 PS
    Plaka
    07 AB 168
    Kan Grubu
    0 RH +
    Bahset
    @anilberke

Kaporamızı verdik ama başka yerlerden sipariş versek buraya verdiğimiz kaparo yanar ? . Kesinlikle haklısınız pek yardımcı olmak istemiyorlar.Konuyu açmamın sebebi satış temsilcisinin bilgisizliği. Başka markalarda onlar satmaya çalışıyor indirim yapıyor yardımcı olmaya çalışıyor ama vw tam tersi bütün olumsuzluklara rağmen VW almak istiyoruz ve tercihimizi değiştirmiyoruz. Başka arkadaşların da mağdur olmaması için başıma gelen olayı anlatmak istedim
    Satış temsilcisi cidden hiçbirşey söylememiş, kaporanız yanmaz geri alırsınız kaporanızı merak etmeyin

Uyelik Tarihi
    29 Ağustos 2013

GT - Rank
    3504

İsim
    Furkan Eke
    Şube
    Eskişehir
    Araç
    Golf MK 7 Comfortline
    Motor
    TSI 122 PS
    Plaka
    26 E3311
    Kan Grubu
    B RH +
    Bahset
    @FURKANEKE26

Kaporamızı alırsakta babamın araçtan vazgeçmesinden korkuyorum çünkü maksimum 40 bin tl diyordu 55 bin tl'ye golfe ikna ettim satış temsilcisine hala sinirliyim ama yapıcak bir şey yok artık yarın sipariş geçilicek ve 2014 model olucak Hayırlısı böyleymiş demekki..

Mehmet - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Uyelik Tarihi
    19 Ekim 2013

GT - Rank
    3702

İsim
    Mehmet Güngör
    Şube
    Ankara
    Araç
    Diğer Diğer
    Motor
    GTI 190 PS
    Plaka
    06 XX 0000
    Kan Grubu
    0 RH +
    Bahset
    @Mehmet

Acikcasi yerinizde olsam. Vw siyesindeki bosta araclari ogrenip diger bayileri arardim. Ellerinde size uygun arac varsa gidip o bayiden alin. 2014 zam yemek istemiyorsaniz.

Sent from iPhone using Tapatalk.
    sedd bunu beğendi.

Sayfa 1/4 123 ... SonSon

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)