Golf Türkiye - Türkiye`nin En Büyük Volkswagen Golf Kulübü
Golf Türkiye - Facebook Golf Türkiye - Twitter Golf Türkiye - YouTube Golf Türkiye - E-Posta
Sayfa 1/3 123 SonSon
27 sonuçtan 1 ile 10 arası
Like Tree20Beğeniler

Konu: servis rezaleti

1. #1 servis rezaleti
    alprnozdmr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Uyelik Tarihi
    25 Ocak 2013

GT - Rank
    2334

İsim
    Alperen Özdemir
    Şube
    Eskişehir
    Araç
    Golf MK 7 Highline
    Motor
    TSI 122 PS
    Plaka
    51 DR 244
    Kan Grubu
    B RH -
    Bahset
    @alprnozdmr

Angry servis rezaleti

arkadaşlar dün aracımı ilk bakımı için aldığım yer olan KAYSERİ-ÖZSA otomotive götürdüm. ismi özellikle yazıyorum ki burdaki herkes ne kadar REZİL bir yer olduğunu görsün akıllarında kalsın. Aracımı sabah 10buçukta bırakıp saat 3 4 gibi alacağımı söylediler ve telefonuma dedikleri saat de aracınız hazır mesajı geldiğinde aracımı almak için başına gittim. Araç hala yıkamadaymış denmesi üzerine bende bakmak için ilgili bölüme geçtim. İlk başta dikkatimi çeken araç içi paspasların kauçuk olanların komple ıslak bir vaziyette araç içine atılması oldu. tam bu konu hakkında servis danışmanını uyarırken birden gözüm diğer yıkanan araçlara takıldı araçları fırçayla yıkadıklarını gördüm ve kendi aracıma eğilip dikkatle baktığımda her tarafta kılcal çizik olduğunu gördüm. tabiki o an aklım başımdan gitti ve hemen içeri girip bu aracı neyle yıkadınız diye sordum. bana fırça kullanmadıklarını söyleyen servis danışmanı kamera kayıtlarını çıkarın demem üzerine yıkamayı yapan elemana baskı kurdu ve adam itiraf etti. servis müdürlerinin yanına gittim ve pişkin pişkin ellerinden bir şey gelmeyeceğini istersek pasta yapıp çizikleri gidermeyi deneyebileceklerini söyledi. Yaptıkları terbiyesizlik yetmez gibi ben doğuş otomotiv genel müdürlüğünün telefonunu istediğimde bana yol yardımının telefonunu verdi. Bende bunun akabinde polisi arayıp durumu haber verdim ve arkasından özsa genel müdürünün yanına çıktım. orda da ellerinden birşey gelmeyeceğini istersek pasta atabileceklerini hatta istersem aracın 2013 bedeliyle alınıp üzerine ek para vermem kaydıyla 2014 model bir otomobil alabileceğim söyledi. pastayı istemediğimi çünkü aracın bir kat boyasının silinerek yapıldığı bir işlem olduğunu bildiğim için bunu söyledim boya korumasıyla giderin dedim ve tarih aldım. eğer memnun olmazsam bu işlemden aracımı her türlü hukuki yolu deneyerek bir sonuca ulaşmaya çalışacağım.
    1.4 tsi 122 hp manuel highline.. pasific blue + sunroof + katlanabilir yan ayna

Golf35 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Uyelik Tarihi
    21 Temmuz 2013

İsim
    Berker T.
    Şube
    İzmir
    Araç
    Golf MK 7 Comfortline
    Motor
    TSI 122 PS
    Plaka
    35
    Kan Grubu
    0 RH +
    Bahset
    @Golf35

İlk kez fırçayla yıkanınca bu kadar çok mu çizilmiş ?
    [gorki] bunu beğendi.

ihk35 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Uyelik Tarihi
    27 Nisan 2013

GT - Rank
    666

İsim
    İsml Kntr
    Şube
    İzmir
    Araç
    Golf MK 7 Comfortline
    Motor
    TSI 105 PS
    Plaka
    35 ET
    Kan Grubu
    0 RH +
    Bahset
    @ihk35

Alıntı Golf35 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    İlk kez fırçayla yıkanınca bu kadar çok mu çizilmiş ?
    tabi keke bi defa aksaray'da benzin almak için shell'e girdim, hesabı öderken baktım pompacı bizon fırca aldı elıne, ben kosana kadar surttu kaputa yetısınce ıttım adamı ama hersey ıcın cok gectı sımdı temas ettıgı yerde kılcal dolu :S spr kullanıcam bakalım ne olacak...

Uyelik Tarihi
    27 Nisan 2013

GT - Rank
    666

İsim
    İsml Kntr
    Şube
    İzmir
    Araç
    Golf MK 7 Comfortline
    Motor
    TSI 105 PS
    Plaka
    35 ET
    Kan Grubu
    0 RH +
    Bahset
    @ihk35

Alıntı alprnozdmr Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    arkadaşlar dün aracımı ilk bakımı için aldığım yer olan KAYSERİ-ÖZSA otomotive götürdüm. ismi özellikle yazıyorum ki burdaki herkes ne kadar REZİL bir yer olduğunu görsün akıllarında kalsın. Aracımı sabah 10buçukta bırakıp saat 3 4 gibi alacağımı söylediler ve telefonuma dedikleri saat de aracınız hazır mesajı geldiğinde aracımı almak için başına gittim. Araç hala yıkamadaymış denmesi üzerine bende bakmak için ilgili bölüme geçtim. İlk başta dikkatimi çeken araç içi paspasların kauçuk olanların komple ıslak bir vaziyette araç içine atılması oldu. tam bu konu hakkında servis danışmanını uyarırken birden gözüm diğer yıkanan araçlara takıldı araçları fırçayla yıkadıklarını gördüm ve kendi aracıma eğilip dikkatle baktığımda her tarafta kılcal çizik olduğunu gördüm. tabiki o an aklım başımdan gitti ve hemen içeri girip bu aracı neyle yıkadınız diye sordum. bana fırça kullanmadıklarını söyleyen servis danışmanı kamera kayıtlarını çıkarın demem üzerine yıkamayı yapan elemana baskı kurdu ve adam itiraf etti. servis müdürlerinin yanına gittim ve pişkin pişkin ellerinden bir şey gelmeyeceğini istersek pasta yapıp çizikleri gidermeyi deneyebileceklerini söyledi. Yaptıkları terbiyesizlik yetmez gibi ben doğuş otomotiv genel müdürlüğünün telefonunu istediğimde bana yol yardımının telefonunu verdi. Bende bunun akabinde polisi arayıp durumu haber verdim ve arkasından özsa genel müdürünün yanına çıktım. orda da ellerinden birşey gelmeyeceğini istersek pasta atabileceklerini hatta istersem aracın 2013 bedeliyle alınıp üzerine ek para vermem kaydıyla 2014 model bir otomobil alabileceğim söyledi. pastayı istemediğimi çünkü aracın bir kat boyasının silinerek yapıldığı bir işlem olduğunu bildiğim için bunu söyledim boya korumasıyla giderin dedim ve tarih aldım. eğer memnun olmazsam bu işlemden aracımı her türlü hukuki yolu deneyerek bir sonuca ulaşmaya çalışacağım.
    geçmiş olsun hakkınızı arayın ve 2013 bedelı karsılıgında alınıp, 2014 model farkını verme teklıfı gayet guzel bunu degerlendırın derım. tabı kasko trafık sıgortası vs.. masraflarınıda fırma karsılasın hakkınızı arayın sonuna kadar...

Uyelik Tarihi
    21 Temmuz 2013

İsim
    Berker T.
    Şube
    İzmir
    Araç
    Golf MK 7 Comfortline
    Motor
    TSI 122 PS
    Plaka
    35
    Kan Grubu
    0 RH +
    Bahset
    @Golf35

Alıntı ihk35 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    tabi keke bi defa aksaray'da benzin almak için shell'e girdim, hesabı öderken baktım pompacı bizon fırca aldı elıne, ben kosana kadar surttu kaputa yetısınce ıttım adamı ama hersey ıcın cok gectı sımdı temas ettıgı yerde kılcal dolu :S spr kullanıcam bakalım ne olacak...
    Ya ben arabayı yıkatmaya korkar oldum, hiç yıkatmasam senede bir yıkatsam die düşünüyorum bazen :S

Benzinliklerden, trafik ışıklarındaki çocuklardan, yıkamacılarda yeni işe başlayan acemilerden tırsar oldum :S

Araba yıkatmaya giderken 100 kez düşünüyorum... Artık içine kesinlikle sokmuyorum, sadece dış yıkayın diorumm :S

Ozan 1903 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Uyelik Tarihi
    18 Temmuz 2013

GT - Rank
    3379

İsim
    Ozan Yönyüksel
    Şube
    İstanbul - Avrupa
    Araç
    Golf MK 7 Highline
    Motor
    TSI 122 PS
    Plaka
    34 ... 07
    Kan Grubu
    0 RH +
    Bahset
    @Ozan 1903

Sizdede eksiklik var.
    Bu kadar titizseniz aracın servise tesliminde mutlaka yıkama istemiyorum diye not düşürmeniz gerekirdi.Ben mutlaka yıkama istemediğimi belirtirim.
    Kılcal çizikler çok sıkıntı değildir.Aklı başında yapılacak güzel bir boya koruma mutlaka çizikleri giderir.Servisle görüşün aracınızı ziebart sonax gibi bu işi profesyonelce yapan yere bırakın faturasınıda alıp bayiye götürün.pasta cila vs gibi işleri asla onlara bırakmayın.
    Geçmiş olsun halledilmeyecek şey değil...
    [gorki] bunu beğendi.
    GOLF 7 1.4TSi Highestline

Uyelik Tarihi
    27 Nisan 2013

GT - Rank
    666

İsim
    İsml Kntr
    Şube
    İzmir
    Araç
    Golf MK 7 Comfortline
    Motor
    TSI 105 PS
    Plaka
    35 ET
    Kan Grubu
    0 RH +
    Bahset
    @ihk35

Alıntı Golf35 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Ya ben arabayı yıkatmaya korkar oldum, hiç yıkatmasam senede bir yıkatsam die düşünüyorum bazen :S

Benzinliklerden, trafik ışıklarındaki çocuklardan, yıkamacılarda yeni işe başlayan acemilerden tırsar oldum :S

Araba yıkatmaya giderken 100 kez düşünüyorum... Artık içine kesinlikle sokmuyorum, sadece dış yıkayın diorumm :S
    izmirde benim diyen yıkamacılar (sonax ziebart vs..) bile tenekeli de oturan adamları çalıştırıyor ? eğitim var mı? yok ... adamlar kasap anlayacagın bırde merdıven altı iş yapanları düşün... 3 5 mikrofiber bez 1 kova iyi bir sünger bide kaliteli şampuan balkondan elektrik süpürgesinede uzatma cek 1 saatte işin tamam bide üzerine sıvı cila attınmı 10 numara koruma sonrasında kafan rahat
    Gölge ve Golf35 bunu beğendi.

Gölge - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Uyelik Tarihi
    08 Nisan 2013

GT - Rank
    1

İsim
    Tuncay Bilgi
    Şube
    Konya
    Araç
    Golf MK 7 Highline
    Motor
    TSI 122 PS
    Plaka
    42 VV
    Kan Grubu
    A RH +
    Bahset
    @Gölge

Çok geçmiş olsun.. Servislere bile güvenmemek lazım demekki!..
    Golf MK7 1.4 TSI BMT 122 PS Highline

Uyelik Tarihi
    21 Temmuz 2013

İsim
    Berker T.
    Şube
    İzmir
    Araç
    Golf MK 7 Comfortline
    Motor
    TSI 122 PS
    Plaka
    35
    Kan Grubu
    0 RH +
    Bahset
    @Golf35

Alıntı ihk35 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    izmirde benim diyen yıkamacılar (sonax ziebart vs..) bile tenekeli de oturan adamları çalıştırıyor ? eğitim var mı? yok ... adamlar kasap anlayacagın bırde merdıven altı iş yapanları düşün... 3 5 mikrofiber bez 1 kova iyi bir sünger bide kaliteli şampuan balkondan elektrik süpürgesinede uzatma cek 1 saatte işin tamam bide üzerine sıvı cila attınmı 10 numara koruma sonrasında kafan rahat
    Bu her yerde böyle nerdeyse, marka var ama içi boş. Benim aracımı SONAX'ta bi Suriyeli çocuk kuruladı. Anlaşma yok, el kol hareketleriyle anlattı adam çocuğa... şöyle sil burayı bi kez daha sil falan diee... :S

cinexi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Uyelik Tarihi
    28 Mayıs 2013

GT - Rank
    20

İsim
    Çağlar Kr
    Şube
    Artvin
    Araç
    Golf MK 7 Comfortline
    Motor
    TSI 105 PS
    Plaka
    1903
    Kan Grubu
    A RH +
    Bahset
    @cinexi

yaşadığınız şey sizi üzdüğü için talihsizlik diyelim. diğer taraftan hayatımızda okadar fazla beklenmedik gelişme yaşanıyor, şaşırıyor, üzlüyoruz ki bu bence telafisi olacak bir olay. sizin gönlünüze su serpecek şekilde davranılır umarım.
    alprnozdmr bunu beğendi.

Sayfa 1/3 123 SonSon

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)