Golf Türkiye - Türkiye`nin En Büyük Volkswagen Golf Kulübü
Golf Türkiye - Facebook Golf Türkiye - Twitter Golf Türkiye - YouTube Golf Türkiye - E-Posta
Sayfa 1/2 12 SonSon
14 sonuçtan 1 ile 10 arası
Like Tree6Beğeniler

Konu: Discover Pro mu yoksa Composition Radio+Discover Media Navigasyon mu?

1. #1 Discover Pro mu yoksa Composition Radio+Discover Media Navigasyon mu?
    eyo_men - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Uyelik Tarihi
    02 Nisan 2015

GT - Rank
    5394

İsim
    Eymen Sönmez
    Şube
    Antalya
    Araç
    Golf MK 7 Highline
    Motor
    TDI 105 PS DSG
    Plaka
    YOK
    Kan Grubu
    A RH +
    Bahset
    @eyo_men

Standart Discover Pro mu yoksa Composition Radio+Discover Media Navigasyon mu?

Evet arkadaşlar soru açık aracımı discover pro ile sipariş verdim kotayı bekliyorum fakat navigasyon konusunda kararsız kaldım. Bildiğimiz gibi;

Discover Pro 5.270 TL vergisiz.
    Composition Radio+Discover Media Nav 1.551,32+1.940 TL

Toplamda 1.778,68 gibi fark oluşuyor. Bu parayı koyup discover pro almaya değer mi kullanan ve bilgisi olan arkadaşlarımdan yorumları bekliyorum.
    Geliyoooorrrr.......
    Golf 1.6 TDI BMT 105 PS DSG Highline
    Pasifik Mavi Kum Beji (Shetland) ergoActive Spor Koltuğu Sürüş Profili Seçme ACC ve Front Assist Paralel Park Asistanı Keyless Entry + Alarm
    Bi-Xenon + Led Gündüz Farlar Dinamik Light Assist Discover Pro Radio Navigation Panoramik Açılır Cam Tavan Yer tasarruflu stepne Dynaudio Excite Ses Sistemi Geri Park Kamerası

pap
    pap çevrimdışı
    pap - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Uyelik Tarihi
    05 Aralık 2013

GT - Rank
    3624

İsim
    Burç Özen
    Şube
    İstanbul - Anadolu
    Araç
    Golf MK 7 Highline
    Motor
    TSI 122 PS DSG
    Plaka
    34 ......
    Kan Grubu
    AB RH +
    Bahset
    @pap

Standart Discover Pro mu yoksa Composition Radio+Discover Media Navigasyon mu?

Bu 2nci golf arabam iki arabamda opsiyon olarak sipariş verip discover pro aldım keyif alacaksınız arabanızdan kesinlikle doğru seçim [emoji106]🏼

Sent from my iPhone using Tapatalk
    Konu pap tarafından (24 Nisan 2015 Saat 08:49 ) değiştirilmiştir.
    eyo_men bunu beğendi.
    2015 Golf 7 TSI 122Dsg-Highline-Tungsten Gri-Cam Tavan-ULed-DiscoverPro-18 Durban-Ergo Active-Geri Görüş Kamerası-YerTasarrufuStepne

Uyelik Tarihi
    02 Nisan 2015

GT - Rank
    5394

İsim
    Eymen Sönmez
    Şube
    Antalya
    Araç
    Golf MK 7 Highline
    Motor
    TDI 105 PS DSG
    Plaka
    YOK
    Kan Grubu
    A RH +
    Bahset
    @eyo_men

Alıntı pap Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bu 2nci golf arabam iki arabamda opsiyon olarak sipariş verip discover pro aldım keyif alacaksınız arabanızdan kesinlikle doğru seçim [emoji106]��
    Peki temel olarak farkları neler? Bildiğim kadarıyla DVD oynatılabiliyor ve dahili hafıza var Pro'da ama diğer farkları hiç bilmiyorum.
    Geliyoooorrrr.......
    Pasifik Mavi Kum Beji (Shetland) ergoActive Spor Koltuğu Sürüş Profili Seçme ACC ve Front Assist Paralel Park Asistanı Keyless Entry + Alarm
    Bi-Xenon + Led Gündüz Farlar Dinamik Light Assist Discover Pro Radio Navigation Panoramik Açılır Cam Tavan Yer tasarruflu stepne Dynaudio Excite Ses Sistemi Geri Park Kamerası

pap
    pap çevrimdışı
    Uyelik Tarihi
    05 Aralık 2013

GT - Rank
    3624

İsim
    Burç Özen
    Şube
    İstanbul - Anadolu
    Araç
    Golf MK 7 Highline
    Motor
    TSI 122 PS DSG
    Plaka
    34 ......
    Kan Grubu
    AB RH +
    Bahset
    @pap

Alıntı eyo_men Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Peki temel olarak farkları neler? Bildiğim kadarıyla DVD oynatılabiliyor ve dahili hafıza var Pro'da ama diğer farkları hiç bilmiyorum.
    ekran arabayı tamamen dolduruyor ses kalitesi diğer teyplere nazaran 1 tık daha doygun dvd özelliği ekleniyor bu özellikle istanbul trafiğinde azda olsa sizi biraz rahatlatıyor önümüzdeki günlerde mirrorlink özelliği aktif edicelek o zaman telefonuzdaki bütün işlemleri büyük ekrana yansıtma seçeneği gelecek herşeyden önemlisi ekranın boyutu her anlamda size keyif vericek pişman olmanız zor discover pro ekranlı araç belki arabanız geldikten sonra 15-20 gün harita komutanlığı onayı bekleyebilir.Bu sorun araç üretime alındığında passatlarda bu ekranlı araçlar olduğu için işlemler hızlandırıldı bi ihtimal böyle bi durum söz konusu bilginiz olsun. Hayırlı olsun arabanız güzel donanımlar bi tavsiye olarak 18 durbanları mutlaka ekletin sonradan pişman olacaksınız bizzat yaşadım bu sıkıntıyı
    eyo_men bunu beğendi.
    2015 Golf 7 TSI 122Dsg-Highline-Tungsten Gri-Cam Tavan-ULed-DiscoverPro-18 Durban-Ergo Active-Geri Görüş Kamerası-YerTasarrufuStepne

Uyelik Tarihi
    02 Nisan 2015

GT - Rank
    5394

İsim
    Eymen Sönmez
    Şube
    Antalya
    Araç
    Golf MK 7 Highline
    Motor
    TDI 105 PS DSG
    Plaka
    YOK
    Kan Grubu
    A RH +
    Bahset
    @eyo_men

18" aklımı kurcalamıyor değil Mirrorlink vag-com ile aktif edilebilen bir şey mi? Harita komutanlığına takılabileceğini söyledi ST de bakalım hayırlısı.
    Geliyoooorrrr.......

pap
    pap çevrimdışı
    Uyelik Tarihi
    05 Aralık 2013

GT - Rank
    3624

İsim
    Burç Özen
    Şube
    İstanbul - Anadolu
    Araç
    Golf MK 7 Highline
    Motor
    TSI 122 PS DSG
    Plaka
    34 ......
    Kan Grubu
    AB RH +
    Bahset
    @pap

Alıntı eyo_men Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    18" aklımı kurcalamıyor değil Mirrorlink vag-com ile aktif edilebilen bir şey mi? Harita komutanlığına takılabileceğini söyledi ST de bakalım hayırlısı.
    Bi aparat sayesinde aktif edebilecek diye bilgi aldım 18 kesin ekletin karar sizin bi ihtimal arabanız üretildiği zaman dosya harita komutanlığında diğer araçların dosyalarıyla birlikte onaylanmış olabiliyor beklemeden zamanında teslim alırsınız inş.

Sent from my iPhone using Tapatalk
    eyo_men bunu beğendi.

Balistique - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Uyelik Tarihi
    18 Ağustos 2013

İsim
    Mesut Danış
    Şube
    İstanbul - Anadolu
    Araç
    Golf MK 7 Highline
    Motor
    TSI 150 PS
    Plaka
    34 TY 7894
    Kan Grubu
    A RH +
    Bahset
    @Balistique

Discover media ya verilen para boşa verilir bence. tek fark navi oda küçük ekranda zaten cep telefonlarında fazlası var ama Pro da herşey fazlasıyla var. DVD, video oynatma, çift sd kart, 8'' ekran, sesli komut , navi , ayrıca dokunmatik ve ses kalitesi çok daha iyi. fiyatını hakediyor ama bizim vergi sistemi saolsun o fiyatı şişiriyor.
    eyo_men bunu beğendi.

Uyelik Tarihi
    02 Nisan 2015

GT - Rank
    5394

İsim
    Eymen Sönmez
    Şube
    Antalya
    Araç
    Golf MK 7 Highline
    Motor
    TDI 105 PS DSG
    Plaka
    YOK
    Kan Grubu
    A RH +
    Bahset
    @eyo_men

Alıntı Balistique Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Discover media ya verilen para boşa verilir bence. tek fark navi oda küçük ekranda zaten cep telefonlarında fazlası var ama Pro da herşey fazlasıyla var. DVD, video oynatma, çift sd kart, 8'' ekran, sesli komut , navi , ayrıca dokunmatik ve ses kalitesi çok daha iyi. fiyatını hakediyor ama bizim vergi sistemi saolsun o fiyatı şişiriyor.
    Çok teşekkürler cevap için. Peki forumda bir yerde gördüm, 2 yıl sonunda navigasyon ile ilgili bi sıkıntı oluyor gibisinden (lisans ya da kullanım süresi gibi), nedir ne değildir bir bilginiz var mı?
    Konu eyo_men tarafından (25 Nisan 2015 Saat 09:35 ) değiştirilmiştir.
    Geliyoooorrrr.......

Uyelik Tarihi
    02 Nisan 2015

GT - Rank
    5394

İsim
    Eymen Sönmez
    Şube
    Antalya
    Araç
    Golf MK 7 Highline
    Motor
    TDI 105 PS DSG
    Plaka
    YOK
    Kan Grubu
    A RH +
    Bahset
    @eyo_men

Ayrıca bu Dynaudio ile bir alakası var mı bu Discover Pro'nun? Bizim Golf 7'lere takılabiliyor mu? ST'ye sordum opsiyon listesinde yok dedi fakat bir kaç arkadaşımızın imzasında dikkatimi çekti
    Geliyoooorrrr.......

Kingbiker - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Uyelik Tarihi
    06 Ocak 2013

GT - Rank
    2306

İsim
    Sertan Donat
    Şube
    İzmir
    Araç
    Golf MK 7 Comfortline
    Motor
    TSI 105 PS
    Plaka
    35 KA 6091
    Kan Grubu
    0 RH +
    Bahset
    @Kingbiker

Discover prodan hariç olarak dynaudio Excite olarak opsiyon ekletebilirsin.ben aracı aldığımda ses tatmin etmediğinden haricen bende helix plug & play eklettim.
    eyo_men bunu beğendi.
    **GOLF 7 1.2 TSI Comfortline MANUEL Beyaz**
    Ergo Spor Sürücü Koltuğu+Panoramik Açılır Cam Tavan + %65 oranında karartılmış arka ve yan camlar+ Comp media 5.8'' + Sürüş Konfor paketi ( Ön ve Arka park sensörü ve Hız sabitleyici)+ Geri vites Kamera + Isık Görüş paketi + Katlanır Ayna + Keyless Entry + Alarm+Bi-xenon basic far +Led stop lambaları ve led plaka aydınlatma + 17'' Dijon jant + Helix Plug & Play sub amp paket (28.Hafta üretim-35.Hafta Teslim)[SIGPIC][/SIGPIC]

Sayfa 1/2 12 SonSon

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)