Golf Türkiye - Türkiye`nin En Büyük Volkswagen Golf Kulübü
Golf Türkiye - Facebook Golf Türkiye - Twitter Golf Türkiye - YouTube Golf Türkiye - E-Posta
9 sonuçtan 1 ile 9 arası
Like Tree3Beğeniler
  • 1 Post By nzxt
  • 1 Post By SHERIFF
  • 1 Post By nzxt

Konu: Bayram Öncesi Servislerin İlgisizliği

1. #1 Bayram Öncesi Servislerin İlgisizliği
    nzxt - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Uyelik Tarihi
    07 Eylül 2013

GT - Rank
    488

İsim
    Mustafa Yüksel
    Şube
    İzmir
    Araç
    Golf MK 7 Highline
    Motor
    TDI 105 PS DSG
    Plaka
    35 KB 1773
    Kan Grubu
    A RH +
    Bahset
    @nzxt

Standart Bayram Öncesi Servislerin İlgisizliği

Merhaba, 60000 bakım zamanım geldiği için Vosmer Gazimer'den servis rendavusu almak istedim fakat servis telefonları tabiri caizse kapı duvar defalarca aramama rağmen kesinlikle telefonu açmıyorlar yada açıp anında kapatıyorlar, satış kısmını aradığımda hemen telefon açılıyor ilgiliye servisle ilgili sorun yaşıyorum bir yetkiliye aktarırmısınız diyorum tabi efendim hemen bağlıyorum diyor ama bağlanan telefonda cevap vermiyor, durumu doğuş otoya bildirdim oradanda ses çıkmadı, şimdi bu adamlar vatandaş özel servislere kaçtığında neden özel servise gidiliyor diye hayıflanıyorlar değilmi, hatta müşteri çekmek için kampanya bile düzenliyorlar ama daha sonra müşterinin yüzüne bakmıyorlar. Bana göre kelimenin tam anlamıyla şımarıklık yapıyorlar. Yahu belki yolda kaldım bir telefonu açında derdimizi anlatalım, belki yoğunsun ama benim telefonumun üstünde senin yoğun olduğun yazmıyor değilmi. Neyse bir sonraki araba değişimimde marka seçimimde bu servislerin davranışlarının çok etkili olacağı kesin.
    SHERIFF bunu beğendi.

Batum - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Uyelik Tarihi
    25 Ocak 2013

GT - Rank
    2426

İsim
    Emre G.
    Şube
    İstanbul - Avrupa
    Araç
    Golf MK 7 Highline
    Motor
    TDI 105 PS
    Plaka
    YOK
    Kan Grubu
    0 RH -
    Bahset
    @Batum

Cumartesi bugün yarımgün çalışıyor servisler ayrıca biri telefonu açsaydı pazartesi tekrar arayın servis radevusu veremiyoruz diyeceklerdi, daha önceden aynısını duymuştum.

SHERIFF - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Uyelik Tarihi
    19 Nisan 2013

GT - Rank
    3

İsim
    Hüseyin Güncan
    Şube
    Bursa
    Araç
    Golf MK 7 Highline
    Motor
    TSI 122 PS
    Plaka
    22 NK 011
    Kan Grubu
    B RH +
    Bahset
    @SHERIFF

Alıntı Batum Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Cumartesi bugün yarımgün çalışıyor servisler ayrıca biri telefonu açsaydı pazartesi tekrar arayın servis radevusu veremiyoruz diyeceklerdi, daha önceden aynısını duymuştum.
    Aracı satın alırken beraberinde verilen broşürde kesintisz 7/24 servis hizmetini tahhüt ediyorlar ama uygulamaya gelince traş. Bu arkadaşlar kar marjları ve prestijleri düşmesin diye maalesef servis sayısını sınırlı tutuyorlar, Doğuş da bu tezgahın başı zaten. 2.5 milyon nüfuslu Bursa da sadece bir tane yetkili servis var düşünebiliyormusunuz.!? Ama olmadık cazibelere kapılabilen Türk tüketicisi farklı yerlere bir yönelirse neye uğradıklarını şaşırırlar ve kendini yırtsa bir daha da toparlayamazlar. Örnek: Hyundai nin hızlı yükselişi.
    Batum bunu beğendi.

fahrer - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Uyelik Tarihi
    07 Eylül 2015

GT - Rank
    573

İsim
    Mustafa Ak
    Şube
    Ankara
    Araç
    Golf MK 7 Highline
    Motor
    TSI 125 PS
    Plaka
    06 GS***
    Kan Grubu
    B RH +
    Bahset
    @fahrer

evet genel bir isteksizlik söz konusu. Ayrıca çok ilgisizler, ben de ankara doğuş oto çankayada test sürüşüne çıkmıştım. Hiç memnun kalmadım bize eşlik eden çalışandan. İlgisiz ve sessizdi. Ben beni anket için aradıklarında açıkça bildirdim. Ama ne sonuç çıktı tabi bilinmez.

cnytkyz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Uyelik Tarihi
    08 Ağustos 2015

GT - Rank
    5791

İsim
    Cüneyt Akyüz
    Şube
    Trabzon
    Araç
    Golf MK 7 Highline
    Motor
    TDI 105 PS
    Plaka
    61 FS 525
    Kan Grubu
    A RH -
    Bahset
    @cnytkyz

13:30 da randevu verip 18:30 da Arabanın işlemini Yaptılar hatta yarına kalır falan dediler araba Lazım bugün bitmesi Lazım falan dedik yoksa onlara kalsa ertesi güne bırakacalardı..

Uyelik Tarihi
    07 Eylül 2013

GT - Rank
    488

İsim
    Mustafa Yüksel
    Şube
    İzmir
    Araç
    Golf MK 7 Highline
    Motor
    TDI 105 PS DSG
    Plaka
    35 KB 1773
    Kan Grubu
    A RH +
    Bahset
    @nzxt

Alıntı Batum Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Benim hatam gün belirtmedim görüşme teşebbüslerimi bugün (cumartesi) değil cuma günü saat 11 civarı yaptım belirtmeyi unutmuşum. Mesele sadece randevu verip verememe meselesi değil yazımda belirttiğim gibi belkide acil bir durumla karşılaştım, yolda kaldım vs.. ben istediğim zaman (mesai saatleri içerisinde) servis sorumlumla görüşemiyeceksem bana niye her gittiğimde servis sorumlum kartvizitini veriyor velhasıl bu davranışları acayip şekilde canımı sıktı bu arada doğuş otomotivin geriye dönmemeside daha acayip bir durum neyse servisten sonra nasıl olsa arayacaklar o zaman görüşürüz onlarlada. Hüseyin arkadaşımızın belirttiği gibi kimse bulunmaz hint kumaşı değil her marka ve model araç ülkemizde satılmakta üstelikte bizlerin yeni yeni tanıdığı bir çok araba kendi segementinde bilinen markalarla boy ölçüşecek seviyeye gelmiş durumda bana göre kazanan müşterisinin gönlünü kazanan olacaktır.
    Batum bunu beğendi.

Uyelik Tarihi
    07 Eylül 2013

GT - Rank
    488

İsim
    Mustafa Yüksel
    Şube
    İzmir
    Araç
    Golf MK 7 Highline
    Motor
    TDI 105 PS DSG
    Plaka
    35 KB 1773
    Kan Grubu
    A RH +
    Bahset
    @nzxt

Alıntı cnytkyz Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    13:30 da randevu verip 18:30 da Arabanın işlemini Yaptılar hatta yarına kalır falan dediler araba Lazım bugün bitmesi Lazım falan dedik yoksa onlara kalsa ertesi güne bırakacalardı..
    Haklısınız bir önceki golf aracım garantide olmadığı için özel servise götürüyordum servisin bütün gün yaptığı işi 2-3 saatte ve daha uygun fiyata yapıyorlar zannederim işyapıyor görünsünler diye işi ağırdan alıyorlar vakti olan arkadaşlar serviste araçlarını izlerlerse hızı görebilirler biri gelip lastik dişini ölçüyor aradan 20 dakika geçiyor başka biri gelip başka bir iş yapıyor vs..

lcdvscrt - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Uyelik Tarihi
    12 Nisan 2013

GT - Rank
    113

İsim
    Recep Nn
    Şube
    İstanbul - Avrupa
    Araç
    Golf MK 7 Comfortline
    Motor
    TSI 105 PS DSG
    Plaka
    06 XX 000
    Kan Grubu
    0 RH -
    Bahset
    @lcdvscrt

Bence servislerin ilgisizliği artan araç sayısı ile paralel bir şekilde artıyor. VW araçları artık peynir ekmek gibi satar hale geldi. Belki kalite olarak birçok orta sınıf aracın üzerinde denilebilir ama servis kalitesi olarak giderek kötüye gidiyor bence.

Çok basit bir örnek:
    Geçenlerde hem kendi aracımı hem de yakınımın Audi marka aracını Doğuş'un aynı bayisinin yetkili servislerine bıraktım.
    Sonuç: Audi servis danışmanı ben sormadan işini kendisi takip ediyor ve servis sonrası bile aracın problemi var mı diye dönüş yapıyor.
    VW servis danışmanın ise peşinden ben koşuyorum, yarım bıraktığı işleri tamamlamaya çalışıyorum.
    Golf 7 - 1.2 TSI DSG Comfortline (2013) Pasifik Mavi
    Sürüş Konfor Paketi, Işık Görüş Paketi, 17" Dijon jantlar (Yaz), 16" Seat Leon Enea jantlar (Kış), Kum Beji Alcantara Döşeme

wetkopat - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Uyelik Tarihi
    09 Ocak 2014

GT - Rank
    1377

İsim
    Emre Ercan
    Şube
    Kars
    Araç
    Golf MK 7 Comfortline
    Motor
    TSI 105 PS
    Plaka
    36 AB 823
    Kan Grubu
    0 RH -
    Bahset
    @wetkopat

Arkadaşlar sizleri bilmem ama ben erzurum çağ otomotivin servisinden gayet memnunum. Adamlar 15000 bakiminda gayet iyi ilgilendiler benimle. Bir de ikame arac verdiler bana 4 5 saat şehirde gezmem için. Aracı almaya gelirkende usta kapıya kadar uğurladı beni. Fakat arabayı kahramanmarastan almıştım. Belkide bu yuzden yapmış olabilir

LG-D855 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
    Golf 7 - 1.2 TSI Manuel Comfortline (2014) Derin Siyah
    Sürüş Konfor Paketi, Işık Görüş Paketi, % 65 karartılmış arka ve arka yan camlar, Yer tasarruflu stepne, 17" Madrid jantlar (Yaz), Kum Beji Alcantara Döşeme

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)

Bu Konudaki Etiketler