Golf Türkiye - Türkiye`nin En Büyük Volkswagen Golf Kulübü
Golf Türkiye - Facebook Golf Türkiye - Twitter Golf Türkiye - YouTube Golf Türkiye - E-Posta
6 sonuçtan 1 ile 6 arası
Like Tree2Beğeniler
  • 1 Post By lcdvscrt
  • 1 Post By gokhanener

Konu: Normal Süspansiyonlarla (DCC değil) Orijinal 18'' Durban (Replika değil) kullanımı

1. #1 Normal Süspansiyonlarla (DCC değil) Orijinal 18'' Durban (Replika değil) kullanımı
    cihhoo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Uyelik Tarihi
    10 Eylül 2012

GT - Rank
    400

İsim
    Chn Zkl
    Şube
    Ankara
    Araç
    Golf MK 7 Highline
    Motor
    TSI 140 PS DSG
    Plaka
    06 C0006
    Kan Grubu
    0 RH +
    Bahset
    @cihhoo

Standart Normal Süspansiyonlarla (DCC değil) Orijinal 18'' Durban (Replika değil) kullanımı

Arkadaşlar, Golf Mk7 1.4 TSI DSG ACT 140 PS aracım var. Malum üzerinde 17 Dijonlar mevcut. Forumumuzda mevcut normal süspansiyonlarla orijinal 18 Durban kullanan var mı? Varsa tecrübelerini paylaşabilir mi? Replika almak istemiyorum. Ancak orijinal de pahalı olduğu için sonrasında sertlik yol sesi vs. problemler yaşamak istemiyorum.
    18 Durbanla sipariş edildiğinde DCC ile gelmesi söz konusu. Acaba bizim normal süspansiyonlarla 18 Orijinal durbanların durumu nasıl olur? Bilgi sahibi olan, kullanan ve yorum paylaşanlara şimdiden teşekkürler.
    Golf 1.4 TSI GT 170 PS Kara Büyü / Golf 1.4 TSI BMT 140 PS ACT DSG Highline Pasific Mavi (KESSY, Alarm, Geri Görüş Kamerası, Elektrikli Katlanır Yan Aynalar, Renkli Ekranlı Çok Fonksiyonlu Yol Bilgisayarı (Premium), 14 Yönlü Elektrikli ErgoActive Koltuk, Bi-xenon ve U Led Gündüz Farları, LED Stop Lambaları ve Arka Plaka Aydınlatması, Sürüş Profili Seçme, Krom Egzoz Ucu, Krom Bagaj Çıtası, Krom Pedallar)

lcdvscrt - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Uyelik Tarihi
    12 Nisan 2013

GT - Rank
    106

İsim
    Recep Nn
    Şube
    İstanbul - Avrupa
    Araç
    Golf MK 7 Comfortline
    Motor
    TSI 105 PS DSG
    Plaka
    06 XX 000
    Kan Grubu
    0 RH -
    Bahset
    @lcdvscrt

Alıntı cihhoo Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar, Golf Mk7 1.4 TSI DSG ACT 140 PS aracım var. Malum üzerinde 17 Dijonlar mevcut. Forumumuzda mevcut normal süspansiyonlarla orijinal 18 Durban kullanan var mı? Varsa tecrübelerini paylaşabilir mi? Replika almak istemiyorum. Ancak orijinal de pahalı olduğu için sonrasında sertlik yol sesi vs. problemler yaşamak istemiyorum.
    18 Durbanla sipariş edildiğinde DCC ile gelmesi söz konusu. Acaba bizim normal süspansiyonlarla 18 Orijinal durbanların durumu nasıl olur? Bilgi sahibi olan, kullanan ve yorum paylaşanlara şimdiden teşekkürler.
    18 Durban ile sipariş ettiğinizde DCC zorunlu değil. Sadece spor süspansiyon ile birlikte geliyor. O da aslında sonradan yay takılarak telafi edilebilen bir durum.
    Forumda 18 Durban'ı sonradan taktırıp spor yay (3.5 mm alçaltılmış) ile kullanan çok sayıda kullanıcı var.
    cihhoo bunu beğendi.
    Golf 7 - 1.2 TSI DSG Comfortline (2013) Pasifik Mavi
    Sürüş Konfor Paketi, Işık Görüş Paketi, 17" Dijon jantlar (Yaz), 16" Seat Leon Enea jantlar (Kış), Kum Beji Alcantara Döşeme

Uyelik Tarihi
    10 Eylül 2012

GT - Rank
    400

İsim
    Chn Zkl
    Şube
    Ankara
    Araç
    Golf MK 7 Highline
    Motor
    TSI 140 PS DSG
    Plaka
    06 C0006
    Kan Grubu
    0 RH +
    Bahset
    @cihhoo

Alıntı lcdvscrt Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    18 Durban ile sipariş ettiğinizde DCC zorunlu değil. Sadece spor süspansiyon ile birlikte geliyor. O da aslında sonradan yay takılarak telafi edilebilen bir durum.
    Forumda 18 Durban'ı sonradan taktırıp spor yay (3.5 mm alçaltılmış) ile kullanan çok sayıda kullanıcı var.
    Aslında benim de tam olarak bilmek istediğim yay takmadan alçaltmadan, mevcut süspansiyonlarla 18 durbanın nasıl hissettirdiği.
    Bu nedenle özellikle Ankaralı forumdaşlardan yardım bekliyorum.
    Golf 1.4 TSI GT 170 PS Kara Büyü / Golf 1.4 TSI BMT 140 PS ACT DSG Highline Pasific Mavi (KESSY, Alarm, Geri Görüş Kamerası, Elektrikli Katlanır Yan Aynalar, Renkli Ekranlı Çok Fonksiyonlu Yol Bilgisayarı (Premium), 14 Yönlü Elektrikli ErgoActive Koltuk, Bi-xenon ve U Led Gündüz Farları, LED Stop Lambaları ve Arka Plaka Aydınlatması, Sürüş Profili Seçme, Krom Egzoz Ucu, Krom Bagaj Çıtası, Krom Pedallar)

gokhanener - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Uyelik Tarihi
    11 Nisan 2015

GT - Rank
    5362

İsim
    Gökhan Ener
    Şube
    İzmir
    Araç
    Golf MK 7 Highline
    Motor
    TSI 122 PS
    Plaka
    35
    Kan Grubu
    A RH +
    Bahset
    @gokhanener

orginal 18 durban kullaniyorum spor suspansiyon ile bozuk yollarda bazen rahatsizlik veriyor fakat yol tutus bir okadar artiyo

Sent from my iPhone
    MK 7 1.4TSi Hıghlıne
    Saf Beyaz
    Ergo actıve döseme
    Geri görüş kamera

18durban jant
    U-led xenon
    Cam tavan

Sipariş : 17 nısan
    Üretim plan:4haziran
    Üretim asamasında:30haziran
    limana sevk:2temmuz
    Gemi sevkiyatı:13temmuz
    St ile gorüşün :21 temmuz
    Teslimat :28 temmuz
    cihhoo bunu beğendi.

Uyelik Tarihi
    10 Eylül 2012

GT - Rank
    400

İsim
    Chn Zkl
    Şube
    Ankara
    Araç
    Golf MK 7 Highline
    Motor
    TSI 140 PS DSG
    Plaka
    06 C0006
    Kan Grubu
    0 RH +
    Bahset
    @cihhoo

Alıntı gokhanener Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    orginal 18 durban kullaniyorum spor suspansiyon ile bozuk yollarda bazen rahatsizlik veriyor fakat yol tutus bir okadar artiyo

Sent from my iPhone
    MK 7 1.4TSi Hıghlıne
    Saf Beyaz
    Ergo actıve döseme
    Geri görüş kamera

18durban jant
    U-led xenon
    Cam tavan

Sipariş : 17 nısan
    Üretim plan:4haziran
    Üretim asamasında:30haziran
    limana sevk:2temmuz
    Gemi sevkiyatı:13temmuz
    St ile gorüşün :21 temmuz
    Teslimat :28 temmuz

Paylaşım için teşekkürler.
    Benim merak ettiğim şekilde kullanan yok sanırım. Yani normal süspansiyonla orijinal durban.

Volkswagen Golf - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Uyelik Tarihi
    23 Mayıs 2016

GT - Rank
    6258

İsim
    Fatih Tok
    Şube
    Ankara
    Araç
    Golf MK 7 Highline
    Motor
    TDI 110 PS
    Plaka
    34 AB 1234
    Kan Grubu
    A RH -
    Bahset
    @Volkswagen Golf

"Takarsın Durban olursun Kurban"

Durban tavsiye etmiyorum. Sadece Durban değil 18" hiç bir jantı çukurlu ve bozuk Türkiye yollarında tavsiye etmiyorum.
    Durbancılar, kısa sürede lastikleriniz balon yapar ve lastik kurbanı olursunuz.

17" Genova ve ya Madrid tercih edin.

Bence Madrid çok şık, dikkat çekici, özgün, sportif ve estetik bir görüntü sağlıyor.

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)