Golf Türkiye - Türkiye`nin En Büyük Volkswagen Golf Kulübü
Golf Türkiye - Facebook Golf Türkiye - Twitter Golf Türkiye - YouTube Golf Türkiye - E-Posta
Sayfa 1/3 123 SonSon
30 sonuçtan 1 ile 10 arası
Like Tree5Beğeniler

Konu: Golf 7 Kaza Yardım

 1. #1 Golf 7 Kaza Yardım
  34mre1907 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
  Uyelik Tarihi
  21 Ağustos 2014
  Mesajlar
  323

  GT - Rank
  593

  İsim
  Emre Kadir
  Şube
  İstanbul - Anadolu
  Araç
  Golf MK 7 Comfortline
  Motor
  TSI 105 PS
  Plaka
  34 KY 5820
  Kan Grubu
  AB RH -
  Bahset
  @34mre1907

  Standart Golf 7 Kaza Yardım

  Arkadaşlar öncelikle Allah kimsenin başına vermesin ama adı üstünde kaza. Bugün ışıklarda karşıya geçerken kırmızı ışıkta geçen motor sol taraftan gelerek sol ön farın olduğu yerden bana çarptı. Motorda iki kişi vardı ve kaskları yoktu. Sürücü ciddi yaralı gözüküyordu. Ambulans ve polis çağırdık. Sürücüyü ambulans aldı götürdü ve trafik polisi kendisi tutanak tuttu. Ben olayı anlattım ve beni karakola götürüp ifademi aldılar. Ben kırmızı ışıkta geçmesi ile önüme çıktı ve fren yapmama rağmen durdum ama o çarptı dedim. Kendisi de biz rapor düzenleyeceğiz sabaha kadar beklersin raporu imzalarsan ve sürücünün hayati tehlikesi yoktur kağıdı çıkarsa biz savcıya götürürüz eğer savcı gerekli görürse seni mahkemeye çıkartırız dedi.

  Öncelikle gittik karakola ifademizi verdik. Polisler hastaneye gidip sürücününde ifadesini aldılar ama doktor hayati tehlikesi yoktur yazısı vermemiş. Sadece ayağında kırık varmış. Tampon ile motor arasına sıkıştığı için ve kask olmadığı için kafasını yere hafif çarpmış. Arkada oturan ise sağlamdı kendisi evine gitti. Bende polis akrabamız sayesinde eve geldim ama sabah erkenden gidip polis kaza raporunu imzalayarak alacağım. Eğer hayati tehlikesi yoksa evraklarımı teslim alacağım. Kazaya karışan sürücünün ifadesini göstermediler ama polis seninle hemen hemen aynı şeyleri söylemiş dedi ama benden davacı olmuş ve uzlaşmak istiyormuş.

  İlk olarak eskisi gibi trafik polisi kusurlu tarafı söylemiyormuş. Sadece rapor düzenliyormuş ve mahkeme karar veriyormuş.
  1- öncelikle sistem tam olarak nasıl işleyecek bilgisi olan var mı? Hayatımda ilk yaptığım kaza ve ilk karakola gidişim bilgim yok. Burada kusurlu taraf nasıl belirlenecek? Sürücünün ayağı kırıldığı için bana herhangi bir suç dönüşü olur mu? Avukat tutmama gerek var mı?
  2- Karşı taraf kırmızı geçip bana çarpmasına ve kask takmamasına rağmen benden şikayetçi olmuş bundan birşey çıkar mı?
  3- Aracımda çok hasar yok sayılır; kaput ve tampon değişecek durumda, sol farım ve panjurum kırık. Sol çamurluk düzeltme ve boya isteyecek durumda. Bunu ben kaskom ile mi yaptırtacağım yoksa karşı tarafın sigortası mı karşılayacak. Yada yaptırdıktan sonra karşı tarafın sigortasından mı temin edeceğim?
  4- Aracım daha Ekim 2014 çıkışlı ama 2bin km yeni doldu. Araçta değer kaybı oluştuğu için ve benim hiç kusurum olmadığı için nasıl haklarım var bilen var mı? Mesela ben sigortadan değer kaybı parasını da alabilir miyim?

  imag1576.jpg
  imag1579.jpg
  imag1578.jpg
  imag1574.jpg
  GOLF MK 7 COMFORTLİNE - PASİFİK MAVİ - PANAROMİK CAM TAVAN - SÜRÜŞ KONFOR PAKETİ - KROM EGSOZ - ZIEBART FİLM - APP PLAKA - LED PLAKA LAMBALARI
  VE
  GOLF MK 7 DSG COMFORTLINE - TUNGSTEN GRİ - BİXENON FAR - 17" DİJON JANT - SÜRÜŞ KONFOR PAKETİ - IŞIK PAKETİ - ZIEBART FİLM

 2. #2
  Balaban75 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
  Uyelik Tarihi
  17 Kasım 2012
  Mesajlar
  1.225

  GT - Rank
  1108

  İsim
  Abdurrahman Balaban
  Şube
  İstanbul - Avrupa
  Yaş
  44
  Araç
  Diğer Diğer
  Motor
  Diğer 110 PS
  Plaka
  34 AB 1234
  Kan Grubu
  A RH +
  Bahset
  @Balaban75

  Standart

  Öncelikle geçmiş olsun.Civarda kamera varsa olayın sonuçlanmasında çok yarar sağlar ve tamamen kurallı geçiş yaptıysanız şikayetçi olmaları çok fazla bişey değiştirmez.Kaskonun değer kaybı ödediğini okumuştum fakat sigorta firmasına dava açılması ile olmuştu sanırım.Sigortacınız yardımcı olmalıbu konuda.
  Küçük insanların gölgesi büyük ise ,orada güneş batıyor demektir !

 3. #3
  Ratkow - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
  Uyelik Tarihi
  10 Nisan 2014
  Mesajlar
  113

  GT - Rank
  1639

  İsim
  Oktar Demircioğlu
  Şube
  Tekirdağ
  Araç
  Golf MK 7 Comfortline
  Motor
  TSI 105 PS
  Plaka
  59 PH 733
  Kan Grubu
  AB RH +
  Bahset
  @Ratkow

  Standart

  Çok geçmiş olsun, hasarınızı karşı tarafın trafik sigortası üzerinden karşılayabilirsiniz. Ayrıca haklı olduğunuz için kaskodan bile yapılsa hasarsızlık bozulmuyor bildiğim kadarı ile. Yine sigortacınıza danışmanızda fayda var.

 4. #4
  lcdvscrt - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
  Uyelik Tarihi
  12 Nisan 2013
  Mesajlar
  2.001

  GT - Rank
  80

  İsim
  Recep Nn
  Şube
  İstanbul - Avrupa
  Araç
  Golf MK 7 Comfortline
  Motor
  TSI 105 PS DSG
  Plaka
  06 XX 000
  Kan Grubu
  0 RH -
  Bahset
  @lcdvscrt

  Standart

  Geçmiş olsun. Karşı tarafın sorumsuzluğu yüzünden sizin uğraşmak zorunda olmanız başlı başına sıkıntılı bir durum zaten.

  Abdurrahman Bey'in de dediği gibi etrafta kamera varsa (özel şirketlerin kameraları da olabilir) olayın aydınlatılmasını çok kolaylaştırır. Doğrudan delil olarak sunulabilir. Kamera yoksa da etraftaki dükkanlarda çalışanları veya kaza esnasında sizinle birlikte ışıklarda geçen kişileri tanık olarak gösterebilirsiniz. Kamera yoksa bu kişilerin ifadeleri de sizi destekleyecektir.

  Karşı tarafın suçlu olması durumunda sizin kaskonuz bozulmaz. Ancak siz yine de kasko şirketiniz ve sigorta danışmanınızla görüşün. Çünkü karşı tarafın sigortasıyla muhatap olursanız sizi yetkili servis dışındaki yerlere yönlendirebilirler. Kaskonuz ise sizi yetkili servislere götürüp kendisi tamiratı yaptırdıktan sonra karşı tarafın sigortasıyla mahsuplaşır. Siz muhatap olmamış olursunuz. Sadece tutanak ve fotoğraflar yeterli olur.

  Aracın değer kaybıyla ilgili dava açabilirsiniz. Daha önce emsal kararlar var yanlış hatırlamıyorsam. Ama mahkeme süreci biraz uzun sürebilir. Mahkeme bilirkişi atayacaktır. Gelip sizin aracın durumunu görüp piyasa araştırması yapıp rapor hazırlayacaktır. Tüm bunlar biraz zaman alır ve sizin uzun bir süre adliyede takip yapmanızı gerektirebilir.
  Golf 7 - 1.2 TSI DSG Comfortline (2013) Pasifik Mavi
  Sürüş Konfor Paketi, Işık Görüş Paketi, 17" Dijon jantlar (Yaz), 16" Seat Leon Enea jantlar (Kış), Kum Beji Alcantara Döşeme

 5. #5
  Ayyıldız - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
  Uyelik Tarihi
  26 Mayıs 2014
  Mesajlar
  97

  GT - Rank
  4955

  İsim
  Özgür Yıldız
  Şube
  Ankara
  Araç
  Golf MK 4 Highline
  Motor
  SR 105 PS
  Plaka
  06 EY 5508
  Kan Grubu
  0 RH +
  Bahset
  @Ayyıldız

  Standart

  Kardeşim öncelikle geçmiş olsun. Geçenlerde şöyle bi haber okudum belki faydası olur

  Trafik kazalarında maddi hasar görmüş araç sahipleri, maddi hasarın dışında hasara bağlı doğan değer kaybı zararını da trafik sigortasından artık tahsil edebiliyor.  PaylaşTweetlePaylaşPaylaşGönderYorumla


  Bunun için iki yıl zaman içerisinde başvurmaları ve trafik teminat limiti 29 bin liraya kadar hasar bedelini aşmamış olması gerekiyor.

  İzmir'de karşı tarafın suçlu olduğu maddi hasarlı bir trafik kazası yaşayan oto servis işletmecisi, aracında kazadan sonra oluşan 3 bin 500 TL'lik değer kaybını açtığı mahkemeyi kazanarak sigorta şirketine ödetti.

  İzmir'de, bir mahkemenin verdiği kararla, kazadan sonra araçlarda oluşan değer kaybı da tarihe karıştı. İki yıl önce 48 bin TL'lik aracıyla seyir halindeyken karşı tarafın suçlu olduğu maddi hasarlı trafik kazası yaşayan oto servis işletmecisi Hıdır Yıldırım, sigorta şirketine başvurarak aracını tamir ettirdi. Aracını yaptırdıktan sonra satmaya karar veren Yıldırım, satış işlemleri sırasında araçta onarılan ve değiştirilen parçalar nedeniyle 3 bin 500 TL'lik değer kaybı olduğunu öğrendi. Bunun üzerine avukatına başvuran Yıldırım, sigorta şirketinden değer kaybını karşılamasını talep etti. Mahkeme, Yıldırım'ın aracında oluşan değer kaybının 3 bin TL'sinin sigorta şirketi tarafından ödenmesine hükmetti.

  "AVUKATA BAŞVURUN"

  Önce böyle bir haklarının olduğunu bilmediğini söyleyen Yıldırım, "Başıma gelince öğrendim. Bilmeyenlerin de bu konuda hassasiyet göstermeleri ve bir avukata başvurmalarını öneririm. Örneğin bir müşterimizin aracına çarptılar. Onun da benim gibi kazada suçu yok. Açtığım davayı anlattım. Böyle bir şeyi hiç bilmediğini dile getirdi ve söylediğim için memnun oldu. İki yıl içerisinde bu tür durumla karşılaşan vatandaşlar sigorta şirketlerinden kaybettikleri değeri Yargıtay kararı ile alabilirler" dedi.

  "BÖYLE BİR KARAR OLDUĞUNU BİLMİYORDUM"

  Aracında geçirdiği kaza sonrası yaklaşık 9 bin TL'lik değer kaybı meydana geldiğini kaydeden Ahmet Şenduryıldız isimli sürücü ise, "Böyle bir karar olduğunu bilmiyordum. Ben de kaza yaptım. Haklı olduğum halde 8-9 bin civarında zararım var. Sattığımda bu külfet karşıma çıkacak ve bunu sigorta şirketinden karşılamayı düşünüyorum. Arabam yapılınca satmayı düşünüyordum" diye konuştu.

  İKİ ŞARTI VAR

  Hıdır Yıldırım'ın avukatı Ozan Yıldız da, konuyla ilgili şu bilgileri verdi: "Trafik kazalarında maddi hasar görmüş araç sahipleri, maddi hasarın dışında hasara bağlı doğan değer kaybı zararını da trafik sigortasından artık tahsil edebiliyor. Bunun için iki yıl zaman içerisinde başvurmaları ve trafik teminat limiti 29 bin liraya kadar hasar bedelini aşmamış olması gerekiyor. Vatandaşlar, araçlarının onarımını sigorta şirketinden yaptırıyorlar ama buna bağlı doğan değer kaybı için ayrıca yasal yollara başvurmaları gerektiğinden bununla ilgili bilgi noksanlığı var. Bu bilinç yavaş yavaş yerleşmekte. Bu yüzden bu dava artacaktır. Sigorta şirketleri teminat dışı hal olduğunu savunuyorlar ama mahkemeler artık bu konuda kararları netleşti. Zararlar teminat kapsamındadır."
  Ceho bunu beğendi.
  Golf MK4 1.6 SR 105 PS Highline 2002

 6. #6
  Ceejay - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
  Uyelik Tarihi
  13 Ocak 2014
  Mesajlar
  1.876

  GT - Rank
  59

  İsim
  Doğu Gürbüz
  Şube
  Kayseri
  Araç
  Golf MK 7 Comfortline
  Motor
  TSI 105 PS
  Plaka
  38 D8817
  Kan Grubu
  A RH +
  Bahset
  @Ceejay

  Standart

  Geçmiş olsun, canınız sağ olsun. Bu arada arkadaşlar çok değerli bilgiler vermişler.


  "Often Copied, Never Equalled"

 7. #7
  34mre1907 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
  Uyelik Tarihi
  21 Ağustos 2014
  Mesajlar
  323

  GT - Rank
  593

  İsim
  Emre Kadir
  Şube
  İstanbul - Anadolu
  Araç
  Golf MK 7 Comfortline
  Motor
  TSI 105 PS
  Plaka
  34 KY 5820
  Kan Grubu
  AB RH -
  Bahset
  @34mre1907

  Standart

  Teşekkür ederim arkadaşlar

  Alıntı Balaban75 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
  Öncelikle geçmiş olsun.Civarda kamera varsa olayın sonuçlanmasında çok yarar sağlar ve tamamen kurallı geçiş yaptıysanız şikayetçi olmaları çok fazla bişey değiştirmez.Kaskonun değer kaybı ödediğini okumuştum fakat sigorta firmasına dava açılması ile olmuştu sanırım.Sigortacınız yardımcı olmalıbu konuda.
  Civardaki petrol istasyonundan kamera kaydı bulduk. Örneğini yanım aldım çünkü 5 sene içerisinde dava açma durumu olabilirmiş.

  Bugün aracımı Erel e bıraktım ve ekspertiz çağrıldı. Sadece kaput, ön tampon, far ve panjur değişecek. Çok ciddi değil ama tamir sonrası değer kaybı davasını açıcam. Avukat arkadaşım ile görüştüm kendisi ilgilenecek. Zaten adli raporda, trafik polisi raporunda ben kendi ifademde karşı tarafın hatalı olduğu belirtiliyor.

  Alıntı Ratkow Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
  Çok geçmiş olsun, hasarınızı karşı tarafın trafik sigortası üzerinden karşılayabilirsiniz. Ayrıca haklı olduğunuz için kaskodan bile yapılsa hasarsızlık bozulmuyor bildiğim kadarı ile. Yine sigortacınıza danışmanızda fayda var.
  KAsko bozulmaması lazım çünkü hatalı değilim bunu öğrendiğim iyi oldu teşekkürler.

  Alıntı lcdvscrt Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
  Geçmiş olsun. Karşı tarafın sorumsuzluğu yüzünden sizin uğraşmak zorunda olmanız başlı başına sıkıntılı bir durum zaten.

  Abdurrahman Bey'in de dediği gibi etrafta kamera varsa (özel şirketlerin kameraları da olabilir) olayın aydınlatılmasını çok kolaylaştırır. Doğrudan delil olarak sunulabilir. Kamera yoksa da etraftaki dükkanlarda çalışanları veya kaza esnasında sizinle birlikte ışıklarda geçen kişileri tanık olarak gösterebilirsiniz. Kamera yoksa bu kişilerin ifadeleri de sizi destekleyecektir.

  Karşı tarafın suçlu olması durumunda sizin kaskonuz bozulmaz. Ancak siz yine de kasko şirketiniz ve sigorta danışmanınızla görüşün. Çünkü karşı tarafın sigortasıyla muhatap olursanız sizi yetkili servis dışındaki yerlere yönlendirebilirler. Kaskonuz ise sizi yetkili servislere götürüp kendisi tamiratı yaptırdıktan sonra karşı tarafın sigortasıyla mahsuplaşır. Siz muhatap olmamış olursunuz. Sadece tutanak ve fotoğraflar yeterli olur.

  Aracın değer kaybıyla ilgili dava açabilirsiniz. Daha önce emsal kararlar var yanlış hatırlamıyorsam. Ama mahkeme süreci biraz uzun sürebilir. Mahkeme bilirkişi atayacaktır. Gelip sizin aracın durumunu görüp piyasa araştırması yapıp rapor hazırlayacaktır. Tüm bunlar biraz zaman alır ve sizin uzun bir süre adliyede takip yapmanızı gerektirebilir.
  Bugün ilk iş araç kamerası baktım. Bu arada aracımda çok hasar yok aslında sadece tampon değişecek ne kadar bir değer kaybı olur acaba? Birde bu değer kaybı için avukat takip edecekmiş. Bana güvence verdiler.

  Alıntı Ayyıldız Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
  Kardeşim öncelikle geçmiş olsun. Geçenlerde şöyle bi haber okudum belki faydası olur

  Trafik kazalarında maddi hasar görmüş araç sahipleri, maddi hasarın dışında hasara bağlı doğan değer kaybı zararını da trafik sigortasından artık tahsil edebiliyor.  PaylaşTweetlePaylaşPaylaşGönderYorumla


  Bunun için iki yıl zaman içerisinde başvurmaları ve trafik teminat limiti 29 bin liraya kadar hasar bedelini aşmamış olması gerekiyor.

  İzmir'de karşı tarafın suçlu olduğu maddi hasarlı bir trafik kazası yaşayan oto servis işletmecisi, aracında kazadan sonra oluşan 3 bin 500 TL'lik değer kaybını açtığı mahkemeyi kazanarak sigorta şirketine ödetti.

  İzmir'de, bir mahkemenin verdiği kararla, kazadan sonra araçlarda oluşan değer kaybı da tarihe karıştı. İki yıl önce 48 bin TL'lik aracıyla seyir halindeyken karşı tarafın suçlu olduğu maddi hasarlı trafik kazası yaşayan oto servis işletmecisi Hıdır Yıldırım, sigorta şirketine başvurarak aracını tamir ettirdi. Aracını yaptırdıktan sonra satmaya karar veren Yıldırım, satış işlemleri sırasında araçta onarılan ve değiştirilen parçalar nedeniyle 3 bin 500 TL'lik değer kaybı olduğunu öğrendi. Bunun üzerine avukatına başvuran Yıldırım, sigorta şirketinden değer kaybını karşılamasını talep etti. Mahkeme, Yıldırım'ın aracında oluşan değer kaybının 3 bin TL'sinin sigorta şirketi tarafından ödenmesine hükmetti.

  "AVUKATA BAŞVURUN"

  Önce böyle bir haklarının olduğunu bilmediğini söyleyen Yıldırım, "Başıma gelince öğrendim. Bilmeyenlerin de bu konuda hassasiyet göstermeleri ve bir avukata başvurmalarını öneririm. Örneğin bir müşterimizin aracına çarptılar. Onun da benim gibi kazada suçu yok. Açtığım davayı anlattım. Böyle bir şeyi hiç bilmediğini dile getirdi ve söylediğim için memnun oldu. İki yıl içerisinde bu tür durumla karşılaşan vatandaşlar sigorta şirketlerinden kaybettikleri değeri Yargıtay kararı ile alabilirler" dedi.

  "BÖYLE BİR KARAR OLDUĞUNU BİLMİYORDUM"

  Aracında geçirdiği kaza sonrası yaklaşık 9 bin TL'lik değer kaybı meydana geldiğini kaydeden Ahmet Şenduryıldız isimli sürücü ise, "Böyle bir karar olduğunu bilmiyordum. Ben de kaza yaptım. Haklı olduğum halde 8-9 bin civarında zararım var. Sattığımda bu külfet karşıma çıkacak ve bunu sigorta şirketinden karşılamayı düşünüyorum. Arabam yapılınca satmayı düşünüyordum" diye konuştu.

  İKİ ŞARTI VAR

  Hıdır Yıldırım'ın avukatı Ozan Yıldız da, konuyla ilgili şu bilgileri verdi: "Trafik kazalarında maddi hasar görmüş araç sahipleri, maddi hasarın dışında hasara bağlı doğan değer kaybı zararını da trafik sigortasından artık tahsil edebiliyor. Bunun için iki yıl zaman içerisinde başvurmaları ve trafik teminat limiti 29 bin liraya kadar hasar bedelini aşmamış olması gerekiyor. Vatandaşlar, araçlarının onarımını sigorta şirketinden yaptırıyorlar ama buna bağlı doğan değer kaybı için ayrıca yasal yollara başvurmaları gerektiğinden bununla ilgili bilgi noksanlığı var. Bu bilinç yavaş yavaş yerleşmekte. Bu yüzden bu dava artacaktır. Sigorta şirketleri teminat dışı hal olduğunu savunuyorlar ama mahkemeler artık bu konuda kararları netleşti. Zararlar teminat kapsamındadır."
  Avukat zaten iki yıl içerisinde kaza yapmış ama başvurmamış kişiler varsa bana yönlendirebilirsin yardımcı olurum dedi. Zaten amacım değer kaybını da alıp arabayı sıfırlamak olacak.

  Alıntı Ceejay Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
  Geçmiş olsun, canınız sağ olsun. Bu arada arkadaşlar çok değerli bilgiler vermişler.


  "Often Copied, Never Equalled"
  Evet yardımcı olan bütün arkadaşlara teşekkür ederim. İnşallah diğer sürücününde sağlık durumu iyi olur bir an önce. Ben kaza yaptığımda araba sarsılmadı bile ve hava yastıkları açılmadı. Acaba sol farın oradan çarptığı için mi? Açılmaması iyi mi kötü mü oldu bilmiyorum ama motor çok hızlıydı benim hızım ise 30 km falandı ondan olabilir mi?
  GOLF MK 7 COMFORTLİNE - PASİFİK MAVİ - PANAROMİK CAM TAVAN - SÜRÜŞ KONFOR PAKETİ - KROM EGSOZ - ZIEBART FİLM - APP PLAKA - LED PLAKA LAMBALARI
  VE
  GOLF MK 7 DSG COMFORTLINE - TUNGSTEN GRİ - BİXENON FAR - 17" DİJON JANT - SÜRÜŞ KONFOR PAKETİ - IŞIK PAKETİ - ZIEBART FİLM

 8. #8
  Balaban75 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
  Uyelik Tarihi
  17 Kasım 2012
  Mesajlar
  1.225

  GT - Rank
  1108

  İsim
  Abdurrahman Balaban
  Şube
  İstanbul - Avrupa
  Yaş
  44
  Araç
  Diğer Diğer
  Motor
  Diğer 110 PS
  Plaka
  34 AB 1234
  Kan Grubu
  A RH +
  Bahset
  @Balaban75

  Standart

  Araç tamirinde servis kolay yolu yani parça değişimini seçer, düzeltip boyatmalarını isteyin, olurda aracı değiştirmeyi başaramazsanız 2 .el değeri iyice düşmesin
  Küçük insanların gölgesi büyük ise ,orada güneş batıyor demektir !

 9. #9
  34mre1907 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
  Uyelik Tarihi
  21 Ağustos 2014
  Mesajlar
  323

  GT - Rank
  593

  İsim
  Emre Kadir
  Şube
  İstanbul - Anadolu
  Araç
  Golf MK 7 Comfortline
  Motor
  TSI 105 PS
  Plaka
  34 KY 5820
  Kan Grubu
  AB RH -
  Bahset
  @34mre1907

  Standart

  Alıntı Balaban75 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
  Araç tamirinde servis kolay yolu yani parça değişimini seçer, düzeltip boyatmalarını isteyin, olurda aracı değiştirmeyi başaramazsanız 2 .el değeri iyice düşmesin
  Tampon ve kaput düzelecek gibi değil.Farlar ve panjur zaten kırık yenisi lazım. Başka parça yok. 2. el değeri çok düşeceğini sanmam ama tamir sonrası Doğuş oto da bilirkişi tarafından değer kaybı yapılacak ne kadar ise karşı taraftan tazmin edeceğim. Zaten düzeltilmiş parçadan ise değişim daha mantıklı eğer aracı satarken alıcı bunu gözönüne almayacak olursa sıkıntı olmaz gene kendim binerim. Sonuçta ne olduğunu kendim biliyorum. Araçta hiçbir sıkıntı yok. Değer kaybı içinde 2 - 3 bin düşer dediler. Hayırlısı artık. Haftasonları araç lazım oluyordu üniversiteye gitmek için yarın yedek araç alıcam inşallah aynı sınıf gelir çünkü vw euroka kasko olduğu gene vw vermesi gerekiyor.
  GOLF MK 7 COMFORTLİNE - PASİFİK MAVİ - PANAROMİK CAM TAVAN - SÜRÜŞ KONFOR PAKETİ - KROM EGSOZ - ZIEBART FİLM - APP PLAKA - LED PLAKA LAMBALARI
  VE
  GOLF MK 7 DSG COMFORTLINE - TUNGSTEN GRİ - BİXENON FAR - 17" DİJON JANT - SÜRÜŞ KONFOR PAKETİ - IŞIK PAKETİ - ZIEBART FİLM

 10. #10
  hasanyildiz84 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
  Uyelik Tarihi
  24 Şubat 2014
  Mesajlar
  124

  GT - Rank
  171

  İsim
  Hasan Yildiz
  Şube
  İstanbul - Avrupa
  Araç
  Golf MK 7 Highline
  Motor
  TDI 105 PS DSG
  Plaka
  34 AB 1234
  Kan Grubu
  A RH +
  Bahset
  @hasanyildiz84

  Standart

  Çok geçmiş olsun, OPET'in orası sanırım kaza yaptığınız yer...
  Allah beterinden korusun hepimizi,
  Her aşamadaki evrakı muhakkak sakalyın, Avukata da verseniz sdizde bir kopya muhakkak kalsın, ilerleyen süreçte geriye dönük davaya maruz kalma şansınız var,
  Olmaz demeyelim, evrakları elimizde tutalım...
  3,5 yakan GOLF istiyorum!

Sayfa 1/3 123 SonSon

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)

Benzer Konular

 1. Kaza yaptım yardım
  By dr_zafer in forum Tamirhane
  Cevaplar: 89
  Son Mesaj: 01 Eylül 2016, 21:41
 2. Golf 7 Ufak Kaza
  By Neutralizer in forum Tamirhane
  Cevaplar: 30
  Son Mesaj: 16 Ocak 2014, 17:55
 3. golf 7 kaza.
  By golf_7 in forum Tamirhane
  Cevaplar: 21
  Son Mesaj: 25 Kasım 2013, 22:38
 4. Golf 7 zincirleme kaza
  By 3 BEYAZ in forum Tamirhane
  Cevaplar: 47
  Son Mesaj: 04 Temmuz 2013, 02:04
 5. Golf 7de panik fren ve ABS sonuç: KAZA!
  By isok in forum Golf MK 7
  Cevaplar: 44
  Son Mesaj: 28 Haziran 2013, 09:52

Bu Konudaki Etiketler

Bu Konuyu Paylaşın !

Bu Konuyu Paylaşın !

Yetkileriniz

 • Konu Acma Yetkiniz Yok
 • Cevap Yazma Yetkiniz Yok
 • Eklenti Yükleme Yetkiniz Yok
 • Mesajınızı Değiştirme Yetkiniz Yok
 •  

Search Engine Optimization by vBSEO 3.6.0

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67