Merhaba arkadaşlar. Öncelikle forumda yeni sayılırım. Bu başlığı da doğru yere mi açtım emin değilim yanlışsa eğer kusura bakmayın lütfen düzeltilsin. Bu forum dışında ayrıca gayet aktif bir şekilde kullanılan başka bir volkswagen araç forumuna da üyeyim.

Hepimiz VAG araçlarına gönül veren ve kullanan bir aileyiz. Foruma girdiğimde sticker ve t-shirt konusu ilgimi çekti ve iki ürünü inceledim. Lütfen kimse yanlış anlamasın genel çoğunluk ne düşünür bilmiyorum ancak hem forum için hemde aramızda kullandığı aracı sadece araçtan olmaktan biraz daha fazla olarak gören arkadaşlar için tasarlanacak ya da bundan sonrası için planlanacak logolu ürünlerin günlük hayatta daha sık kullanımı için biraz daha espritüel bir şekilde tasarlanması dünya genelinde ki VAG tarzından biraz da olsa esinlenilmesi daha güzel olmaz mı? Dünya çapında ciddi bir anlam taşıyan bir olay olduğu ortada VAG olayının.

Bunun yanında genel VAG buluşmaları yapılabilir. Sanırım 1 defa Türkiye/İstanbul da gerçekleştirildi. Onun dışında bu sene ne oldu katılanlarınız var mı aranızda hiç bilmiyorum ancak Volkswagen'in İstanbulpark'ı kiralama etkinliği var.

Kısacası bu gibi konularda fikrinizi almak istedim.

Hepinize saygılar ve iyi forumlar.