tamirer nickli aramıza yeni katılmış olan forumdaşımızın bizerden bir ricası mevcut olup sosyal yardımlaşma ve paylaşım adına mesajını birkezde ben tekrarlamak istedim. Konu ile ilgili elinden herhangi birşey gelen veya gelmeyen tüm forumdaşlarımıza şimdiden teşekkür ederim. Saygılarımla,

"Benim sizlerden bir ricam olacak. Okulumuzda rehber öğretmenliğini yaptığım bir sınıfım var,7-A sınıfı.Gerçekten şahane öğrenciler var sınıfta. Seneye 2-3 Fen lisesi,bir kaç tane Öğretmen lisesi kazanabilecek potansiyelleri var.Ancak sınıf ortamları bu öğrencilere yakışır bir ortam değil. Bazı eksiklerimiz var ve velilerimiz de çiftçi olduklarından maddi açıdan çok fazla yardım edemiyorlar.Ben kendi çabamla bir şeyler almaya falan çalışıyorum ama hangi birini alacağım.İhtiyaçlarımız:
-projeksiyon cihazı ( kullanılmış da olur-çalışsın yeter )
- bilgisayar ( masaüstü veya laptop )
- bolca kitap ( eski,yeni farketmez )
-kitapları koyacak bir kitaplık..

Eğer sizde veya çevrenizde bunlardan varsa bize göndermenizi rica edeceğim.Gönderdikleriniz okulda teslim tutanağı ile alınıyor ve demirbaş listesine ekleniyor. Eğer isteyen olursa geçenlerde projeksiyon bağışlamayı düşünen bir bey için yazılan resmi yazıyı da eklenti olarak ekledim.İnceleyebilirsiniz .Çünkü insanlar tereddüt edebiliyor gerçek mi söylüyorum diye.İlginize şimdiden çok teşekkür ederim..Saygılar.
Adres:
Arpaçbahşiş Atatürk Ortaokulu
Arpaçbahşiş Kasabası Yeni Mahalle
Erdemli-Mersin
cep:0506 645 82 12
okul müdürümüz: Murat Sarı
cep: 0535 850 41 62"

http://www.golfturkiye.net/attachmen...ksiyon_001.jpg