Merhaba arkadaşlar ismim Sinan yeni bir araç ile yine buradayız..Daha öncesinde 2 adet fransız kullandıktan sonra Alman'a geçmek biraz rahatlattı

Aracı Ankara'dan malum site aracılığı ile bulduk. Gittiğimizde bir kaç araca baktık. Ancak aralarından en beğendiğimiz bu oldu. Hele ki bir gri araba vardı zannedersin çöpten toplamışlar.. Bu aracın temizini bulmak gerçekten çok zormuş beyler bunu anladım.

Araca gelecek olursak;
-1999 1.6 Comfortline modeli
-Otomatik
-Zavoli LPG takılı
-Km 164.800 de

Aracı aldığımız arkadaş 2 adet aracı olunca bu araç haftasonu arabası gibi bir şey olmuş. (Diğer aracıda gördük oda Focus)

Aracın boya durumuna gelince araç yaşı dolayısıyla bel altında boya var lakin boyama işlemini güzel yapmışlar bir ton farkı vs gibi bir şey yok. Tavan ve kağıtta boya yok. Ancak tavanda sanki aracı tel ile ovalamışlar gibi rengi solmuş hafiften olsa da güneş yanığı mevcut.

En kısa sürede boya koruma ve Polisaj'a işlemini yapacağım. Şimdilik bir kaç resim ekliyorum.
Tavana s30 ve befar medium ped ile giriştim tek kat ile hemen hemen istediğim sonuca ulaştım. Bazı yerler yine de soluk kaldı.. onun resmini tam çekmedim ama yarın yüklerim. Tavanın orta kısımlarına ulaşamadığım için polisaj makinasına istediğim baskıyı uygulayamadım..tavanın özellikle orta kısımları soluk bir şekilde kaldı tavanın bir kaç yerinde ise kuş pisliğinden oluştuğunu düşündüğüm boya kusurları mevcut bakalım onlar için nasıl bir şey uygulayabiliriz zamanla göreceğiz şimdilik bir kaç foto var
Tavanın işlem görmeden önceki hali


S30 ile yek kat geçtikten sonraki hali

Hemen hemen istediğim sonuca ulaşmaya başladım yarın devamı gelecek