Merhabalar dün almış olduğum Golf MK7 1.6TDI BMT Highline aracım ile aranıza katılmış bulunuyorum. Herkese kazasız belasız sürüşler diliyorum. Bir kaç sorum var buradan yazsam cevaplayabilirsiniz sanırım.

1- Dün aracı teslim aldım evin önüne park ettiğimde alışkın olmadığımdan dolayı tabii start-stop devreye girdi ve araç stop etti. Ben de o haldeyken anahtarı alıp aracı kitleyip eve çıktım. Fakat daha sonra aklıma takıldı acaba bir zararı olmuş mudur ? Ya da bu bir sorun yaratır mı ileride ?
2- Aracım da U Led farlar bulunmakta sol far biraz aşağı ve sol tarafı gösteriyor. Far ayarını otomatik yapıyor diye biliyorum ama serviste yine bir ayar yaptırmam gerekiyor mu ? Yoksa farklı bir problem mi vardır ?
3-Samsun da bulunan üyelerimiz var ise VAG-COM gizli özelliklerini nereden aktif ettirebilirim yardımcı olunursa çok sevinirim.
4-Ayarlara baktığımda Geri Vites'e taktığım zaman sağ aynanın kaldırımı göstermesi işaretli durumda fakat bu işlemi gerçekleştirmiyor galiba anlam veremedim.

Şimdilik sorularım bunlar henüz kendisi ile yeni tanışıyoruz daha çok sorularım olacak gibi. Ancak söylemeliyim ki muazzam bir araç yapmışlar. Teşekkürler herkese.