Kod:
İŞBANKASI ; 

MTV Kampanyası
01.07.2013
Maximum Kart kullanıcıları www.isbank.com.tr ‘de internet şubesi üzerinden(*) ya da www.gib.gov.tr 'den 2 Ağustos 2013 tarihine kadar yapacakları Motorlu Taşıtlar Vergisi ödemelerinde 500 TL’ye kadar olan işlemlerde 4 taksit, 500 TL ve üzeri işlemlerde ise 6 eşit taksit imkânına sahip oluyor. Maximiles sahipleri için de geçerli olacak kampanya kapsamında İş Bankası kredi kartı müşterileri Motorlu Taşıtlar Vergisi ödemelerinde hem ödeme kolaylığına sahip olacak hem de zamandan kazanacak. İş Bankası Şirket Kredi Kartları ve Vadematik Ticari Kredi Kartı ile de kampanyadan faydalanılabilecek.

http://www.isbank.com.tr 'de İnternet Şubesi üzerinden yapılacak ödemelerde Maximum Kart müşterilerimize hem tek çekim hem de taksitli ödeme seçeneği sunulacaktır. MTV ödemesinin taksitli olarak yapılması yapılması durumunda ise 500 TL’ye kadar olan işlemlerde 2-3-4 taksit; 500 TL ve üzeri işlemlerde ise 2-3-4-5-6 taksit fırsatı sunulacaktır.
Kampanya kapsamında motorlu taşıtlar vergisini 2 Ağustos 2013 tarihine kadar İş Bankası kredi kartı ile ödeyen müşterilerimiz

31.08.2013 tarihine kadar Navking.com’dan yapacakları navigasyon cihazı alışverişlerinde %50’ye varan indirim fırsatı
20.08.2013 tarihine kadar OtoPratik servis noktalarındaki periyodik bakımda %30, yedek parçada %15 indirim ve ücretsiz check up fırsatı
30.09.2013 tarihine kadar Autoking servis noktalarında oto bakım ve koruma hizmet ürünlerinde %50’ye varan indirim fırsatlarından yararlanabileceklerdir.
Navking.com üzerinden yapılacak işlemler öncesinde kredi kartı hanesinin ilk 6 hanesinin sayfada yer alan ilgili kutucuğa girilmesi gerekmektedir. OtoPratik ve Autoking fırsatından yararlanmak için ise ödeme yapıldığına dair dekontun gösterilmesine ihtiyaç duyulmaktadır.
Kod:
BONUS ;

Bonus kredi kartı sahipleri 2013 Temmuz ayı mtv ödemelerini 6 taksitle yaparken Sonex’tan harika bir indirim kazanıyor. Kampanya kapsamında 2 Temmuz – 1 Eylül 2013 tarihleri arasında bonusla mtv ödemesi yapan herkese SONAX’tan MTV Paketi 480 TL yerine 199 TL, üstelik 8 taksit fırsatıyla!

Kampanya Detayları
◦Kampanya 1 Temmuz – 1 Eylül 2013 tarihleri arasında Bonus üyesi Sonax satış ve uygulama noktalarında geçerlidir. Bayiler 3 taksiti tuşlayıp, +5 taksitle birlikte 8 taksit uygulamış olacaklardır.
◦Uygulanacak en fazla taksit sayısı 12′dir.
◦Kampanyada “SONAX MTV PAKETİ” Motorlu Taşıtlar Vergisi’ni Gelirler İdaresi Başkanlığı’nın web sitesi gib.gov.tr üzerinden Garanti Bankası kredi kartlarıyla ödeyenler için 480 TL yerine ,yalnızca 199 TL olacaktır.
◦Sonax MTV paketi: Sonax Boya Temizleme Parlatma ve Koruma ,Ozonla Dezenfeksiyon ve Sterilizasyon , Klima Temizleme ve Dezenfeksiyon uygulamalarını içerir.
◦Ayrıca uygulama yaptıran herkese Sonax Konsantre Cam Suyu (0,25lt) hediye edilecektir.
◦Tüm ürün ve hizmetlerin uygulama ve lojistiğinden SONAX işletmeleri sorumludur.
◦Stoklarla sınırlıdır.
◦Kampanya binek araçları içermektedir, long ( SUV, Hafif Ticari, E Sınıfı ve Üstü) araçlarda fiyat %25 artırılarak uygulanır.
◦Kampanyaya, Bonus, Flexi, Bonus Flexi, Bonus Genç, Money Visa, Miles&SmilesKredi Kartı, American Express ve ticari kartlar dahildir.
◦Kampanyadan faydalanabilmek için Motorlu Taşıtlar Vergisi’ni gib.gov.tr üzerinden Garanti kartıyla ödeyenler, ödeme sonrasında kendilerine otomatik gönderilecek olan SMS’i Sonax uygulama merkezlerinde göstermek durumundadır.
◦Bir müşteri ve bir GSM numarası en fazla bir defa bu kampanyadan faydalanabilir.
◦Kampanyaya bonus kullanımları dahil değildir.
◦İade ve iptal işlemleri dikkate alınacaktır.
Kod:
GARANTİ


Garanti bankası 2013 Temmuz dönemi mtv ödeme kampanyasında 31 Temmuz 2013 tarihine kadar mtv ödemesini İnternet Şubesi’nden yapanlara özel Pirelli’den yapacakları Yaz/Kış Oto, Suv (4X4), Hafif Ticari araç lastik alışverişlerinde %20 indirim fırsatı sunuluyor.

Hemen İnternet Şubesi, Ödemeler menüsü Devlet/Vergi adımı ile hesabınızdan ya da kredi kartınızı kullanarak MTV ödemenizi yapın, Pirelli’den %20 indirimle lastik fırsatını kaçırmayın!

Üstelik kredi kartı ile ödemelerde 300 TL’ye kadar 3 taksit, 300 TL üzerine 6 taksit fırsatından da yararlanabilirsiniz.

Kampanya Detayları
◦1 – 31 Temmuz tarihleri arasında MTV ödemelerini İnternet Şubesi’nden yapan müşterilerimiz Pirelli Yetkili Satıcılarında Yaz/Kış Oto, Suv (4X4), hafif ticari lastikler için tavsiye perakende liste satış fiyatları üzerinden %20 indirim kazanacaktır.
◦Kampanya indirim kodları, MTV ödemesinin ardından en geç 2 Ağustos SMS ile gönderilecektir. SMS ile gönderilecek olan kampanya kodunun Pirelli yetkili satıcılarına ibraz edilmesi gerekmektedir.
◦Kişiye özel üretilen kampanya kodları, en geç 31 Ağustos 2013 tarihine kadar kullanılmalıdır. Bu tarihe kadar kullanılmayan kodlar geçerliliğini yitirir.
◦İndirim kodları para ile satılamaz, paraya çevrilemez veya başka kampanyalarla birleştirilemez.
◦Kampanya dönemi içerisinde 1 kişi en fazla 1 adet indirim kodu kazanabilir
◦Gidilen yetkili satıcıda talep edilen ürünler stokta bulunmaması nedeni ile temin edilemiyorsa müşteriyi farklı bir yetkili satıcıya yönlendirme ve ürünlerin temini için yetkili satıcıları bilgilendirme sorumluluğu Pirelli’ye aittir.
◦Pirelli yetkili satıcılarının iletişim bilgilerine firmanın web sitesinden ulaşılabilir.
◦Pirelli ve Garanti Bankası gerekli gördüğü durumlarda açıklama yapmadan kampanya koşullarını değiştirme veya kampanyayı iptal etme hakkını saklı tutar.
◦İnternet Şubesi’nden kredi kartı ile yapılan tüm MTV ödemelerinde 300 TL’ye kadar 3 taksit, 300 TL üzerine 6 taksit fırsatı sunulacaktır.
◦Kampanyaya dahil olan kartlar: Garanti Bonuslar, Money Visa, Flexi, Miles&Smiles MasterCard, Bonus Business, Miles&Smiles Business, Filo Card, Corporate Card, ABANK Bonus, ING Bonus, Şekerbank Bonus ve Tekstilbank Bonus.
◦Kampanyaya dahil olmayan kartlar: American Express Card, American Express Gold Card, The Platinum Card, The Centurion Card, Bonus American Express, Bonus Platinum American Express, Miles&Smiles American Express, Deniz Bonus ve TEB Bonus.
◦Kampanyaya ekspres limit dahil değildir.
◦Taksit imkanı sunan kartlarla tek ödeme yapılamaz ve taksitlendirme ekstreye otomatik olarak yansıyacaktır.
◦Kart işlemleri sitesinden yapılan MTV ödemeleri kampanyaya dahildir.