Golf Türkiye - Türkiye`nin En Büyük Volkswagen Golf Kulübü
Golf Türkiye - Facebook Golf Türkiye - Twitter Golf Türkiye - YouTube Golf Türkiye - E-Posta
4 sonuçtan 1 ile 4 arası

Konu: 2013/2 mtv kampanyalari

 1. #1 2013/2 mtv kampanyalari
  Hasan Yüvrük - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
  Uyelik Tarihi
  16 Nisan 2013
  Mesajlar
  444

  GT - Rank
  3409

  İsim
  Hasan Yüvrük
  Şube
  Denizli
  Araç
  Golf MK 7 Midline
  Motor
  TSI 105 PS
  Plaka
  20 BFN 97
  Kan Grubu
  B RH +
  Bahset
  @Hasan Yüvrük

  Standart 2013/2 mtv kampanyalari

  Haber ve duyurular bölümünde sanırım bug yüzünden konu açamadığım için buraya açtım. Mod arkadaşlar konuyu taşırsa sevinirim

  İŞBANKASI ;

  MTV Kampanyası
  01.07.2013
  Maximum Kart kullanıcıları Türkiye İş Bankası ‘de internet şubesi üzerinden(*) ya da GELR DARES BAKANLII 'den 2 Ağustos 2013 tarihine kadar yapacakları Motorlu Taşıtlar Vergisi ödemelerinde 500 TL’ye kadar olan işlemlerde 4 taksit, 500 TL ve üzeri işlemlerde ise 6 eşit taksit imkânına sahip oluyor. Maximiles sahipleri için de geçerli olacak kampanya kapsamında İş Bankası kredi kartı müşterileri Motorlu Taşıtlar Vergisi ödemelerinde hem ödeme kolaylığına sahip olacak hem de zamandan kazanacak. İş Bankası Şirket Kredi Kartları ve Vadematik Ticari Kredi Kartı ile de kampanyadan faydalanılabilecek.

  Türkiye İş Bankası 'de İnternet Şubesi üzerinden yapılacak ödemelerde Maximum Kart müşterilerimize hem tek çekim hem de taksitli ödeme seçeneği sunulacaktır. MTV ödemesinin taksitli olarak yapılması yapılması durumunda ise 500 TL’ye kadar olan işlemlerde 2-3-4 taksit; 500 TL ve üzeri işlemlerde ise 2-3-4-5-6 taksit fırsatı sunulacaktır.
  Kampanya kapsamında motorlu taşıtlar vergisini 2 Ağustos 2013 tarihine kadar İş Bankası kredi kartı ile ödeyen müşterilerimiz

  31.08.2013 tarihine kadar Navking.com’dan yapacakları navigasyon cihazı alışverişlerinde %50’ye varan indirim fırsatı
  20.08.2013 tarihine kadar OtoPratik servis noktalarındaki periyodik bakımda %30, yedek parçada %15 indirim ve ücretsiz check up fırsatı
  30.09.2013 tarihine kadar Autoking servis noktalarında oto bakım ve koruma hizmet ürünlerinde %50’ye varan indirim fırsatlarından yararlanabileceklerdir.
  Navking.com üzerinden yapılacak işlemler öncesinde kredi kartı hanesinin ilk 6 hanesinin sayfada yer alan ilgili kutucuğa girilmesi gerekmektedir. OtoPratik ve Autoking fırsatından yararlanmak için ise ödeme yapıldığına dair dekontun gösterilmesine ihtiyaç duyulmaktadır./
  BONUS ;

  Bonus kredi kartı sahipleri 2013 Temmuz ayı mtv ödemelerini 6 taksitle yaparken Sonex’tan harika bir indirim kazanıyor. Kampanya kapsamında 2 Temmuz – 1 Eylül 2013 tarihleri arasında bonusla mtv ödemesi yapan herkese SONAX’tan MTV Paketi 480 TL yerine 199 TL, üstelik 8 taksit fırsatıyla!

  Kampanya Detayları
  ◦Kampanya 1 Temmuz – 1 Eylül 2013 tarihleri arasında Bonus üyesi Sonax satış ve uygulama noktalarında geçerlidir. Bayiler 3 taksiti tuşlayıp, +5 taksitle birlikte 8 taksit uygulamış olacaklardır.
  ◦Uygulanacak en fazla taksit sayısı 12′dir.
  ◦Kampanyada “SONAX MTV PAKETİ” Motorlu Taşıtlar Vergisi’ni Gelirler İdaresi Başkanlığı’nın web sitesi gib.gov.tr üzerinden Garanti Bankası kredi kartlarıyla ödeyenler için 480 TL yerine ,yalnızca 199 TL olacaktır.
  ◦Sonax MTV paketi: Sonax Boya Temizleme Parlatma ve Koruma ,Ozonla Dezenfeksiyon ve Sterilizasyon , Klima Temizleme ve Dezenfeksiyon uygulamalarını içerir.
  ◦Ayrıca uygulama yaptıran herkese Sonax Konsantre Cam Suyu (0,25lt) hediye edilecektir.
  ◦Tüm ürün ve hizmetlerin uygulama ve lojistiğinden SONAX işletmeleri sorumludur.
  ◦Stoklarla sınırlıdır.
  ◦Kampanya binek araçları içermektedir, long ( SUV, Hafif Ticari, E Sınıfı ve Üstü) araçlarda fiyat %25 artırılarak uygulanır.
  ◦Kampanyaya, Bonus, Flexi, Bonus Flexi, Bonus Genç, Money Visa, Miles&SmilesKredi Kartı, American Express ve ticari kartlar dahildir.
  ◦Kampanyadan faydalanabilmek için Motorlu Taşıtlar Vergisi’ni gib.gov.tr üzerinden Garanti kartıyla ödeyenler, ödeme sonrasında kendilerine otomatik gönderilecek olan SMS’i Sonax uygulama merkezlerinde göstermek durumundadır.
  ◦Bir müşteri ve bir GSM numarası en fazla bir defa bu kampanyadan faydalanabilir.
  ◦Kampanyaya bonus kullanımları dahil değildir.
  ◦İade ve iptal işlemleri dikkate alınacaktır.
  GARANTİ

  Garanti bankası 2013 Temmuz dönemi mtv ödeme kampanyasında 31 Temmuz 2013 tarihine kadar mtv ödemesini İnternet Şubesi’nden yapanlara özel Pirelli’den yapacakları Yaz/Kış Oto, Suv (4X4), Hafif Ticari araç lastik alışverişlerinde %20 indirim fırsatı sunuluyor.

  Hemen İnternet Şubesi, Ödemeler menüsü Devlet/Vergi adımı ile hesabınızdan ya da kredi kartınızı kullanarak MTV ödemenizi yapın, Pirelli’den %20 indirimle lastik fırsatını kaçırmayın!

  Üstelik kredi kartı ile ödemelerde 300 TL’ye kadar 3 taksit, 300 TL üzerine 6 taksit fırsatından da yararlanabilirsiniz.

  Kampanya Detayları
  ◦1 – 31 Temmuz tarihleri arasında MTV ödemelerini İnternet Şubesi’nden yapan müşterilerimiz Pirelli Yetkili Satıcılarında Yaz/Kış Oto, Suv (4X4), hafif ticari lastikler için tavsiye perakende liste satış fiyatları üzerinden %20 indirim kazanacaktır.
  ◦Kampanya indirim kodları, MTV ödemesinin ardından en geç 2 Ağustos SMS ile gönderilecektir. SMS ile gönderilecek olan kampanya kodunun Pirelli yetkili satıcılarına ibraz edilmesi gerekmektedir.
  ◦Kişiye özel üretilen kampanya kodları, en geç 31 Ağustos 2013 tarihine kadar kullanılmalıdır. Bu tarihe kadar kullanılmayan kodlar geçerliliğini yitirir.
  ◦İndirim kodları para ile satılamaz, paraya çevrilemez veya başka kampanyalarla birleştirilemez.
  ◦Kampanya dönemi içerisinde 1 kişi en fazla 1 adet indirim kodu kazanabilir
  ◦Gidilen yetkili satıcıda talep edilen ürünler stokta bulunmaması nedeni ile temin edilemiyorsa müşteriyi farklı bir yetkili satıcıya yönlendirme ve ürünlerin temini için yetkili satıcıları bilgilendirme sorumluluğu Pirelli’ye aittir.
  ◦Pirelli yetkili satıcılarının iletişim bilgilerine firmanın web sitesinden ulaşılabilir.
  ◦Pirelli ve Garanti Bankası gerekli gördüğü durumlarda açıklama yapmadan kampanya koşullarını değiştirme veya kampanyayı iptal etme hakkını saklı tutar.
  ◦İnternet Şubesi’nden kredi kartı ile yapılan tüm MTV ödemelerinde 300 TL’ye kadar 3 taksit, 300 TL üzerine 6 taksit fırsatı sunulacaktır.
  ◦Kampanyaya dahil olan kartlar: Garanti Bonuslar, Money Visa, Flexi, Miles&Smiles MasterCard, Bonus Business, Miles&Smiles Business, Filo Card, Corporate Card, ABANK Bonus, ING Bonus, Şekerbank Bonus ve Tekstilbank Bonus.
  ◦Kampanyaya dahil olmayan kartlar: American Express Card, American Express Gold Card, The Platinum Card, The Centurion Card, Bonus American Express, Bonus Platinum American Express, Miles&Smiles American Express, Deniz Bonus ve TEB Bonus.
  ◦Kampanyaya ekspres limit dahil değildir.
  ◦Taksit imkanı sunan kartlarla tek ödeme yapılamaz ve taksitlendirme ekstreye otomatik olarak yansıyacaktır.
  ◦Kart işlemleri sitesinden yapılan MTV ödemeleri kampanyaya dahildir.
  Konu Hasan Yüvrük tarafından (20 Temmuz 2013 Saat 17:22 ) değiştirilmiştir.

 2. #2
  Hasan Yüvrük - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
  Uyelik Tarihi
  16 Nisan 2013
  Mesajlar
  444

  GT - Rank
  3409

  İsim
  Hasan Yüvrük
  Şube
  Denizli
  Araç
  Golf MK 7 Midline
  Motor
  TSI 105 PS
  Plaka
  20 BFN 97
  Kan Grubu
  B RH +
  Bahset
  @Hasan Yüvrük

  Standart

  İŞBANKASI devam

  2013 Temmuz Mtv kampanyaları sürüyor. Maximum Kart sahipleri araçlarına ait mtv ödemeleri için Türkiye İş Bankası ve GELR DARES BAKANLII ‘den 2 Ağustos 2013 tarihine kadar 500 TL’ye kadar ödemelerde 4 taksit, 500 TL ve üzeri ödemelerde 6 taksit fırsatı sizleri bekliyor. Üstelik navking.com üzerinden alınan navigasyon cihazlarında %50′ye varan indirim fırsatı sunuluyor.

  Kampanya kapsamında motorlu taşıtlar vergisini 2 Ağustos 2013 tarihine kadar İş Bankası kredi kartı ile ödeyen müşterilerimiz
  ◦31.08.2013 tarihine kadar Navking.com’dan yapacakları navigasyon cihazı alışverişlerinde %50’ye varan indirim fırsatı
  ◦20.08.2013 tarihine kadar OtoPratik servis noktalarındaki periyodik bakımda %30, yedek parçada %15 indirim ve ücretsiz check up fırsatı
  ◦30.09.2013 tarihine kadar Autoking servis noktalarında oto bakım ve koruma hizmet ürünlerinde %50’ye varan indirim fırsatlarından yararlanabileceklerdir.

  Navking.com üzerinden yapılacak işlemler öncesinde kredi kartı hanesinin ilk 6 hanesinin sayfada yer alan ilgili kutucuğa girilmesi gerekmektedir. OtoPratik ve Autoking fırsatından yararlanmak için ise ödeme yapıldığına dair dekontun gösterilmesine ihtiyaç duyulmaktadır.
  PARAF

  Paraf kredi kartından 2013 Temmuz ayı mtv ödemeleri için beklenen kampanya haberi geldi. Paraf mtv ödemelerine 5 taksit fırsatı sunuyor. Paraf kart ile www.gib.gov.tr’den yapılacak Motorlu Taşıtlar vergisi ödemelerinde +4 taksit eklenerek 5 taksitle ödeme kolaylığı sizleri bekliyor.

  Kampanya döneminde tek çekimli işlemlere otomatik olarak +4 taksit eklenecek olup,peşin ödeme opsiyonu geçerli olmayacaktır.
  ParafPara kullanılarak yapılan ödemeler ile iptal ve iade işlemleri kampanyaya dahil edilmeyecektir
  AKBANK

  Akbank 2013 Mtv ödemelerine özel kampanyasında Goldmaster’ın belirli ürünlerinde %50’ye varan indirim fırsatı sunuyor. Akbank hesabınız veya kredi kartınızla 500 TL’ye kadar olan ödemelerinizde 3 taksit, 500 TL üzeri ödemelerinizde 5 taksit kolaylıüı sizleri bekliyor.

  MTV ödemenizi Akbank hesabınız ya da Akbank kredi kartınız ile Akbank Direkt İnternet veya tüm Akbank şubelerinden kolaylıkla gerçekleştirebilirsiniz. Akbank kredi kartınız ile ödemenizi gib.gov.tr adresi üzerinden de gerçekleştirebilirsiniz.

  Kampanya Detayları
  ◦Kampanya 01 Temmuz 2013 – 31 Temmuz 2013 tarihleri arasında Akbank kredi kartları ya da Akbank vadesiz hesapları aracılığıyla gerçekleştirilen MTV ödemeleri için geçerlidir.
  ◦Kampanyadan faydalanabilmek için; Tüm Akbank şubeleri ya da Akbank Direkt İnternet üzerinden Akbank hesabı/kredi kartı ile ödeme yapan kişiler, kampanya kodu alanına plaka numaralarını boşluk bırakmadan (örnek: 34AB123) girmelidir.
  GELR DARES BAKANLII aracılığıyla Akbank kredi kartlarından MTV ödemesini gerçekleştiren kişiler ise, ödeme işlemi sonunda oluşan İnternet Vergi Dairesi Ödeme Alındısı belgesinde barkod altında “-“ işaretinden sonraki kampanya kodunu kampanya sayfasında ilgili alana girmelidir. Aşağıdaki görselde kampanya kodu örneği kırmızı alan içinde belirtilmiştir:
  CARDFİNANS

  Cardfinans 2013 Temmuz ayı mtv kampanyasında ödemelerinizi 6 taksitle ödeme kolaylığı sağlıyor. 31 Temmuz 2013 tarihine kadar sürecek kampanyada vergikolay.com üzerinden yapacağınız ödemeleri 6 taksitle yapabilirsiniz
  MAXİMUM & ZİRAAT MAXİMUM

  Maximum Kart kullanıcıları Türkiye İş Bankası 'de internet şubesi üzerinden (*) ya da GELR DARES BAKANLII 'den 2 Ağustos 2013 tarihine kadar yapacakları Motorlu Taşıtlar Vergisi ödemelerinde 500 TL’ye kadar olan işlemlerde 4 taksit, 500 TL ve üzeri işlemlerde ise 6 eşit taksit imkânına sahip oluyor. Maximiles sahipleri için de geçerli olacak kampanya kapsamında İş Bankası kredi kartı müşterileri Motorlu Taşıtlar Vergisi ödemelerinde hem ödeme kolaylığına sahip olacak hem de zamandan kazanacak. İş Bankası Şirket Kredi Kartları ve Vadematik Ticari Kredi Kartı ile de kampanyadan faydalanılabilecek. .

  Kampanya kapsamında motorlu taşıtlar vergisini 2 Ağustos 2013 tarihine kadar İş Bankası kredi kartı ile ödeyen müşterilerimiz .

  31.08.2013 tarihine kadar Navking.com’dan yapacakları navigasyon cihazı alışverişlerinde %50’ye varan indirim fırsatı
  20.08.2013 tarihine kadar OtoPratik servis noktalarındaki periyodik bakımda %30, yedek parçada %15 indirim ve ücretsiz check up fırsatı
  30.09.2013 tarihine kadar Autoking servis noktalarında oto bakım ve koruma hizmet ürünlerinde %50’ye varan indirim fırsatlarından yararlanabileceklerdir.
  Navking.com üzerinden yapılacak işlemler öncesinde kredi kartı hanesinin ilk 6 hanesinin sayfada yer alan ilgili kutucuğa girilmesi gerekmektedir. OtoPratik ve Autoking fırsatından yararlanmak için ise ödeme yapıldığına dair dekontun gösterilmesine ihtiyaç duyulmaktadır.

  * Türkiye İş Bankası 'de İnternet Şubesi üzerinden yapılacak ödemelerde Maximum Kart müşterilerimize hem tek çekim hem de taksitli ödeme seçeneği sunulacaktır. MTV ödemesinin taksitli olarak yapılması yapılması durumunda ise 500 TL’ye kadar olan işlemlerde 2-3-4 taksit; 500 TL ve üzeri işlemlerde ise 2-3-4-5-6 taksit fırsatı sunulacaktır.
  VAKIF WORLD

  Motorlu Taşıt Vergi Ödemelerinde 5 Taksit
  Kampanya Koşulları :
  www.gib.gov.tr 'den yapılacak 100 TL ve üzerindeki tüm MTV ve trafik para cezası ödemeleri kart hamiline 5 taksitte yansıtılacaktır.
  Bankamız kredi kartlarına özel bu imkandan faydalanabilmek için www.gib.gov.tr adresinden “İnternet vergi dairesi” linkine ulaşılması ve “MTV Sorgulama ve Kredi Kartı ile Ödeme” butonunu seçilmesi gerekmektedir.
  Ödeme anında mail-order limitinin yeterli olması gerekmektedir.
  www.gib.gov.tr 'den yapılacak 6111 sayılı torba yasa kapsamındaki borç ödemeleri kampanyaya dahil değildir.
  Bankamızın tüm kredi kartları kampanyaya dahildir.
  YAPI KREDİ

  Verginizi ister Yapı Kredi kredi kartınıza 6 taksitle www.gib.gov.tr'den veya Yapı Kredi İnternet Şubesi'nden, isterseniz de hesabınızı kullanarak Yapı Kredi İnternet Şubesi'nden veya ATM'lerinden ödeyin;

  Bosch Car Service'ten ücretsiz check-up,
  Otostart.com'dan %20'ye varan indirim fırsatı kazanın.

 3. #3
  Gölge - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
  Uyelik Tarihi
  08 Nisan 2013
  Mesajlar
  2.042

  GT - Rank
  1

  İsim
  Tuncay Bilgi
  Şube
  Konya
  Yaş
  41
  Araç
  Golf MK 7 Highline
  Motor
  TSI 122 PS
  Plaka
  42 VV
  Kan Grubu
  A RH +
  Bahset
  @Gölge

  Standart

  Teşekkürler.. Yararlı bilgiler gerçekten..
  Golf MK7 1.4 TSI BMT 122 PS Highline

 4. #4
  srknslck - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
  Uyelik Tarihi
  17 Mart 2013
  Mesajlar
  1.137

  GT - Rank
  3175

  İsim
  Serkan Selçuk
  Şube
  Hatay
  Araç
  Golf MK 7 Highline
  Motor
  TDI 105 PS DSG
  Plaka
  PACIFICBLUE
  Kan Grubu
  0 RH +
  Bahset
  @srknslck

  Standart

  Denizbank kredi kartınızdan ödeme yaparsanız AUTO Wax oLması Lazımdı sanırım ücretsiz bakım temizLik gibi birşey vardı bir de ürünLerde indirim vardı
  1.6 TDI 105 HP DSG HIGHLINE PASİFİK MAVİ + ELEKTRİKLİ KATLANIR YAN AYNALAR + GERİ GÖRÜŞ KAMERASI + KEYLESS GO + DİNAMİK FAR ASİSTANI + U LED'Lİ Bİ-XENON FAR + RENKLİ EKRAN YOL BİLGİSAYARI + ADAPTİF ŞASİ KONTROL + ADAPTİF HIZ SABİTLEYİCİ + ERGOACTIVE KOLTUK + ALARM + 8'' DISCOVER PRO

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)

Benzer Konular

 1. Cevaplar: 40
  Son Mesaj: 26 Temmuz 2014, 14:20
 2. Cevaplar: 5
  Son Mesaj: 04 Aralık 2013, 16:22
 3. yeni 2013 vw golf 7
  By mavro in forum Volkswagen Golf
  Cevaplar: 10
  Son Mesaj: 24 Eylül 2012, 16:11

Bu Konudaki Etiketler

Bu Konuyu Paylaşın !

Bu Konuyu Paylaşın !

Yetkileriniz

 • Konu Acma Yetkiniz Yok
 • Cevap Yazma Yetkiniz Yok
 • Eklenti Yükleme Yetkiniz Yok
 • Mesajınızı Değiştirme Yetkiniz Yok
 •  

Search Engine Optimization by vBSEO 3.6.0

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67